Żółw desperacko szuka miłości

Samotny 50-letni mężczyzna szuka towarzyszki, która lubi kopać, jeść pomidory i będzie z nim BARDZO powoli spacerować po ogrodzie.

To nie jest do końca typowa reklama samotnych serc, ale z drugiej strony Fred nie jest typowym samotnym sercem. 50-latek nie jest mężczyzną, ale żółwiem i dziwaczną reklamę napisała jego zmartwiona właścicielka Angela Matchett.

Angela wyjaśniła Daily Record, że wierzy, że jej zwierzak desperacko szuka jakiegoś własnego towarzystwa, gdy nieustannie błąka się po ogrodzie, próbując zaprzyjaźnić się z przypadkowymi przedmiotami w kształcie muszli. Pełna reklama, która została udostępniona w mediach społecznościowych, stwierdza, że ​​Fred potrzebuje „wytrzymałej kobiety, która uwielbia przebywać na świeżym powietrzu i jest przyzwyczajona do życia w ogrodzie”.

Ogłoszenie brzmi: „Cześć, mam na imię Fred, mam 50 lat i szukam miłości. Jestem przyzwyczajony do życia na świeżym powietrzu. Uwielbiam ogórki, sałatę i owoce i lubię dziwne pomidory! Szukam podobnie myślącej kobiety, która szuka nowego właściciela i nie przepada za terrariami ani lampami grzewczymi. Proszę, proszę, udostępnij, abym mógł znaleźć przyjaciółkę, która jest starsza i odporna jak ja. Jestem gotów podzielić się swoim zakwaterowaniem (i być może moją sałatą i ogórkiem).”

54-letnia Angela z Inverurie w Aberdeenshire wyjaśniła zainteresowanym, że Fred to żółw grecki, który został przywieziony do Wielkiej Brytanii około 50 lat temu. Wcześniej należał do matki i teścia Angeli, którzy mieszkali w Londynie. Kiedy para zmarła, Fred zamieszkał z Angelą i jej mężem Martinem w Szkocji. Mówiąc o reklamie samotnych serc, Angela dodała: „Zrobiłam to, ponieważ on po prostu kocha towarzystwo i samotnie błąka się po ogrodzie. „Ma około 50 lat i mógłby dożyć 100 lat, więc zostało mu dużo czasu.

„Miejmy nadzieję, że jest ktoś, kto ma żółwia chętnie przebywającego na zewnątrz, tego samego gatunku, którego są skłonni sprzedać, lub ktoś, kto szuka kogoś innego, kto mógłby zająć się jego żółwiem”.

Trzymamy kciuki Fred wkrótce znajdzie miłość!

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: mirror.co.uk

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x