Pies z gry odnaleziony w Japonii

Za każdym razem, gdy pojawia się nowa generacja sprzętu, szczycąca się wyższymi specyfikacjami niż ta, którą zastępuje, gracze i programiści twierdzą, że będzie to czas, w którym w końcu uzyskamy grafikę tak dobrą, jak rzeczywistość. Kilka lat później pojawia się jeszcze lepszy sprzęt i ludzie spoglądają wstecz na poprzednie systemy i myślą „Czekaj, jak mogliśmy być pod takim wrażeniem gier, które wyglądają tak brzydko?”

Grafika w grach nie odwzorowuje rzeczywistości? Czy na pewno? Niedawno japoński użytkownik Twittera @BristolShubun, wrzucił do sieci zdjęcie swojego psa. Rzeczywistość taka jak w grze? Czy gra taka jak w rzeczywistości?

„Mój pies wygląda jak zdjęcie zrobione w Photoshopie” – napisał na Twitterze @BristolShubun dodając zdjęciem, które prawdopodobnie wygląda bardziej realistycznie niż pies w prawdziwym  życiu.  @BristolShubun zapewnia nas, że Shiba Inu jest prawdziwy. Częścią tego, co sprawia, że ​​zdjęcie jest tak surrealistyczne, jest smycz, która rozciąga się na niebie i wygląda tak, jakby powinna być trzymana w dłoni kogoś, kto został cyfrowo usunięty ze zdjęcia. W rzeczywistości jest przymocowany do liny, która biegnie nad podwórkiem, dając psu więcej miejsca do biegania.

Mimo to, niektórzy komentatorzy nie mogli oprzeć się wrażeniu, że Shiba bardziej przypomina towarzysza x gry wideo niż prawdziwego zwierzaka, a efekt jest widoczny jeszcze bardziej, gdy dodasz pole tekstowe do psa.

Tłumaczenie tekstu z obrazka: Hej, ty! Tak ty! Co powiesz na przecięcie dla mnie tej liny, co?

Inni widzieli miskę z jedzeniem / wodą psiaka jako jakąś ikonę na ekranie lub wskaźnik pokazujący, jak pełny jest NPC.

Niektóre inne szczegóły tła wyglądają jak przedmioty, które powinieneś być w stanie podnieść podczas przygody, takie jak te „buty”, które prawdopodobnie zwiększyłyby twoją szybkość.

Aby dokładniej zilustrować, jak bardzo Shiba z @ BristolShubun wygląda jak Photoshopa, ktoś dodał jeszcze kilka psiaków do zdjęcia i nadal nie wygląda to o wiele mniej wiarygodnie niż oryginalne zdjęcie.

@BristolShubun przyjął kolejne tweety z zaczepkami z humorem:

„Twój pies wygląda jak gra niezależna”. → Zgadzam się!
„Twój pies wygląda jak gra na PS2-4”. → Zgadzam się!
„Twój pies wygląda jak Shenmue ”. → Zgadzam się!
„Twój pies wygląda jak inny program / gra do modelowania grafiki komputerowej”. → Zgadzam się!
„Twój pies jest uroczy”. → Zgadzam się!
„Czy to naprawdę nie jest Photoshop?” → Czy twierdzisz, że moje zwierzę jest zmyślone…?
„Twój pies wygląda jak Ostateczny Miecz ”. → Noooooo!

Jeszcze jedna rzecz, która wielokrotnie pojawiała się w reakcjach: uznanie dla ogrodzenia @ BristolShubun, które wyglądają bardziej jak coś, co można zobaczyć na fortecy, aby powstrzymać inwazję samurajów i zdradzieckich ninja, niż zwykły ogrodzenie na twojej posesji.

Kiedy masz psa, który wygląda, jakby był postacią z gry wideo, ma sens, że mieszkasz w domu, który może być zamkiem.

Źródło: Twitter @BristolShubun

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x