Dennis Quaid adoptuje kota o imieniu Dennis Quaid

13 sierpnia  schronisko dla zwierząt w Wirginii poinformowało, że kot o imieniu Dennis Quaid wkrótce będzie w drodze do nowego szczęśliwego domu aktora Dennis’a Quaida.

Aktor Far From Heaven powiedział, że zobaczył w telewizji WSLS kota, ze schroniska Lynchburg Humane Society który wabił się tak samo jak imię i nazwisko aktora. Postanowił, że musi dać kociakowi dom.

„To była naprawdę dziwna sytuacja, ale po prostu nie mogłem się oprzeć. Musiałem” – powiedział Quaid stacji telewizyjnej . „Mam zamiar uratować wszystkich Dennisów Quaidów na świecie”.

Aktor powiedział, że niedawno uruchomił podcast o tematyce zwierząt domowych z Jimmy’m Jellinkiem, Dennisem Quaidem i kotem. Będzie miał nowy dom w naszym wspólnym biurze. „Może powinni zacząć nazywać zwierzęta w schroniskach imionami różnych celebrytów i zobaczyć, kto zareaguje” – powiedział Quaid.

Danielle Ulmer, kierownik ośrodka adopcyjnego w Lynchburg Humane Society, powiedziała, że ​​pracownicy początkowo niedowierzali. „Pomyślałem, że nie ma mowy, żeby to działo się naprawdę, pomyślałem, że ktoś z nas żartuje,” powiedział Ulmer.

Jellinek planuje w najbliższy weekend polecieć do Wirginii z Los Angeles, aby sprowadzić kota Dennisa Quaida do domu.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: upi.com

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x