Od 3 sierpnia Pringles Japan przez ograniczony czas sprzedaje swój oryginalny tajemniczy smak Pringles, bez żadnej wskazówki, jaki to może być smak.

Biorąc pod uwagę przeszłą historię Pringles w Japonii z zabawnymi i dziwnymi smakami, takimi jak Party Chicken, Green Curry i Takoyaki, nie możemy powiedzieć, czy jesteśmy podekscytowani, czy niespokojni, jak będzie smakować nowy tajemniczy smak. Czy będzie bardziej inspirowany Japonią ? A może będzie miał wpływy kuchni zachodniej?

Patrząc na dawne tajemnicze smaki innych marek w Japonii, istnieje szansa, że ​​może być sezonowy i jest więcej niż prawdopodobne, że będzie smakować dobrze (przynajmniej japońskiej publiczności). Kiedy Pepsi Japan wydało tajemniczy smak Halloween o nazwie Pumpkin Ghost, smakował jak czekolada albo masło orzechowe albo dynia.

Na szczęście dla Ciebie mamy Internet! Znaleźliśmy komentarze ludzi, którzy już je wypróbowali i opublikowali swoje przemyślenia w mediach społecznościowych.

Wydaje się, że mają smak Yakitori (japońska tradycyjna potrawa). Jest to obecnie dominującym przypuszczeniem, ale z drugiej strony, dopiero co pojawiły się w sklepach w całym kraju.

Źródło: PR Times | Zdjęcia: Pakutaso

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x