Japoński producent zegarków Seiko nie tylko produkuje fantazyjne, luksusowe zegarki na rękę; tworzą też piękny i stylowe design. Współpracowali popularnymi markami, takimi jak Godzilla i Ghibli, aby produkować zegarki dla zagorzałych fanów. Zegarki nie są tylko designerskie, ale są też całkowicie funkcjonalne i nadające się do noszenia w każdym warunkach.

Fani Street Fighter będą chcieli sprawdzić ich najnowszą linię zegarków Seiko 5 Sports. Kolekcja inspirowana sześcioma postaciami Street Fighter V przedstawionymi na sześciu różnych zegarkach, które będą dostępne tylko w ograniczonych ilościach, więc jeśli jesteś wielkim fanem, prawdopodobnie będziesz chciał je kupić.

Zegarek Ryu ma biały pasek i tarczę, podobnie jak kolor jego gi, oraz czerwono-czarną obwódkę, podobnie jak kolor jego opaski i włosów. Jest to prosty model, który reprezentuje osobowość Ryu. W miejscu „9” na tarczy wyryto uproszczoną formę wyrażenia „風 林 火山 (furinkazan)” , które pochodzi ze sztuki wojny Sun Tzu i oznacza „Poruszaj się szybko jak wiatr, bądź cicho jak las, atakuj zaciekle jak ogień, [miej] niezwyciężoną obronę jak góra. “

Zegarek Chun-li jest niebieski, z dodatkiem złota i srebra, jak kolory na stroju Chun-li. Na obręczy w okół umieszczone są złote cyfry rzymskie, emanuje zarówno kobiecością, jak i siłą. Pod numerem 12 znajduje się ozdobny symbol, który pojawia się na jej kostiumie, a ostre strzałki na 6 i 9 reprezentują śmiercionośne kolce na jej bransoletkach.

Model Kena reprezentuje ogień i walkę, nawiązując do jego efektownego stylu walki. Zegarek jest czarno-czerwony, podobnie jak jego kostium. Oczywiście jego charakterystyczne blond włosy są reprezentowane na złotych krawędziach ramki szkiełka zegarka. Tarcza zegarka ma również kanciastą linię wzorowaną na koszulce Kena.

Zegarek Guile’a wygląda na odpowiedni dla wojownika. Z całkowicie czarną obwódką, białymi literami, moro tarczą i ciemnobrązowym paskiem. Jest nawet nieśmiertelnik pod numerem 9 , a także insygnia sił powietrznych USA pod numerem 6.

Piąty zegarek z kolekcji odnosi się do potwornej energii Blanki w jej zielono-pomarańczowo-żółtym designie. Pasek ma zielono-pomarańczową kolorystykę, a brzeg tarczy zegarka – ma zielony wzór reprezentujący jego charakterystyczny atak Vertical Roll – ma też namalowane żółte błyskawice, które reprezentują jego moc wytwarzania energii elektrycznej. W każdym z miejsc numerów znajdują się również spiczaste strzały, które mają imitować jego ostre kły.

Ostatni zegarek w kolekcji jest inspirowany Zangiefem. Ma czerwono-żółty pasek, czerwoną tarczę i brązową obwódkę, które reprezentują jego ubranie i mocne mięśnie. Czarne cyfry – podobnie jak jego kruczoczarne włosy. Wirujący wzór czerwonej tarczy reprezentuje Cyklon Lariat, specjalny ruch, którego używa, by zaatakować przeciwnika.

Każdy z tych zegarków to zegarek sportowy Seiko 5, co oznacza, że ​​są to zegarki mechaniczne z datą wyświetlaną w firmowej pozycji, obok godziny trzeciej. Są wykonane ze stali nierdzewnej i wodoodporne ,a ich paski są wykonane z płótna, skóry cielęcej lub nylonu, dzięki czemu są wysokiej jakości i trwałe. Te konkretne modele nie są jeszcze dostępne, ale pojawia się w sprzedaży 26 września .

Będą sprzedawane za 51 700 jenów (~1813 PLN), ale będą ograniczone do zaledwie 9 999 modeli z każdego wzoru.

Źródło: PR Times | Zdjęcia: PR Times

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x