Kobieta zamówiła ciasto u cukiernika, aby za jego pośrednictwem  ogłosić płeć nienarodzonego dziecka.

Imprezy z ujawnianiem płci stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat.  Ludzie urządzają przyjęcie, aby ogłosić płeć swojego dziecka. Zazwyczaj w grę wchodzi ciasto lub kolorowe konfetti, ale widzieliśmy, jak płeć ujawnia za pomocą lasagne, pierdzenia, a nawet hipopotama.

Podobnie jak większość rzeczy w życiu, czasami ujawnienie płci nienarodzonego dziecka może pójść bardzo źle. Tak było niedawno w przypadku pewnej przyszłej mamy, która zamówiła uroczy tort z motywem pszczół. Jednak kiedy słodki smakołyk przybył na jej imprezę, wkrótce zauważyła poważny problem.

@crazypiggies

#greenscreen Worse, it happened with my gender reveal cake WITH THE COLOR OF THE GENDER ON THE OUTSIDE SMH 🤦🏽‍♀️ 😂 #GENDERREVEAL

♬ original sound – madelineshaeneely

Przyszła mama na TikToku, nagrała filmik aby podzielić się przezabawnym błędem ze swoimi obserwującymi. Użytkowniczka @crazypiggies, ujawniła, jakie zdjęcie ciasta wysłała piekarzowi, mówiąc „o to mi chodzi”. Zdjęcie przedstawia tort z białym lukrem i pszczołami zrobiony z lukru, z napisem „co to będzie” na wierzchu, obok ula. Biszkopt wewnątrz ciasta miał mieć kolor różowy lub niebieski, w zależności od tego, czy miał to chłopczyk, czy dziewczynka.

Kiedy dostarczono ciasto, nie dostała tego czego spodziewała się dostać.

Wyraźnie pojawił się jakiś błąd w komunikacji i zamiast „niespodzianki” w środku, całe ciasto zostało pokryte niebieskim lukrem – co świadczyło o tym, że spodziewała się małego chłopca. Na wierzchu była też przerażająca miniaturowa laleczka niemowlęcia zamiast ula, a tort zawierał prawdziwe niejadalne kwiaty zamiast tych z lukru. Na szczęście kobieta dostrzegła komiczność całej sytuacji i nieźle się pośmiała.

Jej post szybko stał się viralem, obejrzano go ponad cztery miliony razy i zebrał ponad 735 000 polubień.

 

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: crazypiggies / TikTok

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x