Japońskie cheerleaderki – najnowsza broń przeciwko stresowi związanemu z pandemią

Po ponad pół roku od wybuchu epidemii koronawirusa psychika większości ludzi przeżyła szok lub panikę. Uczucia te przekształciły się w zmęczenie, które stało się jeszcze bardziej przygnębiające przez fakt, że jedyną odpowiedzią, jaką można uzyskać na pytanie, kiedy życie wróci do normy, jest „za jakiś czas”.

W oczekiwaniu na szczepionkę przeciętny obywatel niewiele może zrobić, poza noszeniem maski i przestrzeganiem wytycznych dotyczących dystansu społecznego. Chociaż są one ważne, nie są one szczególnie emocjonujące. Gdybyś mógł skorzystać z czyjejś pomocy w podniesieniu na duchu? Teraz jest japoński zespół cheerleaderek oferujący motywację online .

Cheers One to pub o tematyce cheerleaderek w tokijskiej dzielnicy Ginza, który zapewnia klientom jedzenie, napoje i występy cheerleaderek. Chociaż pub wdrożył szereg nowych przepisów zdrowotnych dla klientów jedzących na miejscu. Takich jak dezynfekcja rąk i rzeczy po wejściu oraz noszenia masek i rękawiczek, nadal wielu klientów czuje się niepewnie. Pub od 21 sierpnia ruszył z nową, alternatywną ofertą dla swoich gości o nazwie Virtual Cheergirl. Uroczystość, zarządzana przez aplikację Zoom (do czatu wideo), cechuje radosna atmosfera. Dziewczyny rozmawiają z klientami a następnie odbywają się występy taneczne zespołu cheerleaderek, podczas których zachęca się klientów do śpiewania.

Chociaż cynicy mogą zakładać, że głównym rynkiem docelowym są samotni mężczyźni, Cheers One w rzeczywistości kieruje swoją ofertę dla różnych grup demograficznych, które mogą szukać sposobu na pozbycie się skutków „zmęczenia pandemią koronawirusa”, takich jak:
● Osoby pracujące w domu, które mają niewielkie możliwości interakcji z innymi ludźmi
● Osoby, które chcą ożywionej rozrywki podczas picia w domu / organizowania imprez z alkoholem online z przyjaciółmi
● Osoby szukające fajnych zajęć rodzinnych / grupowych
● Osoby szukające sposobu na odprężenie
● Osoby zainteresowane występami cheerleaderek i tańcem

Ceny zaczynają się od 6000 jenów (57 USD | ~209 PLN) za 45-minutowy występ. Ponieważ wszystkie programy Virtual Cheergirl to występy na żywo, wymagana jest rezerwacja którą można dokonać online tutaj.

Źródło: Virtual Cheergirl , PR Times | Zdjęcia: Virtual Cheergirl , PR Times

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x