Japoński producent pomocy do masturbacji, Tenga, wypuszcza hantle

Jako wiodący japoński producent pomocy do masturbacji, Tenga bez wątpienia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niektórzy ludzie mogą chichotać z energicznych ćwiczeń, które ich klienci wykonują swoimi ramionami i nadgarstkami. W przypadku najnowszego produktu firmy nie będzie to złośliwa uwaga, ale dokładny opis tego, co się dzieje.

Nowy sprzęt treningowy Tenga wygląda jak flagowy model przyssawki Tenga, ale jest jedna ważna różnica: jest wykonany z żeliwa, dzięki czemu można go używać jako hantla do ćwiczeń z ciężarami .

Oczywiście mówimy o Tenga, której zwariowany zespół marketingowy wcześniej wypuścił zabawkowe roboty i strzelająca zabawkę bożonarodzeniową z niespodzianką w oparciu o konstrukcję pomocy do masturbacji. Więc to tylko hantle, które wyglądają jak Tenga, prawda?

Cóż, tak i nie. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz używać sprzętu treningowego Tenga jako sprzętu fitness. Jak pokazano na poniższym filmie, jest on zaprojektowany tak, aby można go było otworzyć, włożyć Tengę do metalowej skorupy, a następnie zamknąć.

Sam sprzęt treningowy Tenga waży cztery kilogramy, a całkowita waga będzie nieco wyższa dla tych, którzy zdecydują się włożyć standardową Tengę do środka. Firma przygotowała nawet listę sugerowanych ćwiczeń, z których niektóre wymagałyby znacznej elastyczności. Poza tym „jednoręczny niszczyciel” to dość przerażająca nazwa ćwiczenia.

Film przedstawiający sprzęt treningowy Tenga wykonany przez rzemieślników firmy metalurgicznej Castem w mieście Fukuyama w prefekturze Hiroszima.

Chociaż wielokrotnie firma pokazywała poczuciem humoru, Tenga wydaje się poważnie traktować korzyści zdrowotne, deklarując, że „Tenga stworzyła połączenie sprawności i masturbacji”.

Sprzęt treningowy Tenga będzie oferowany w ograniczonych ilościach, ale jest już dostępny w sklepie internetowym Tenga tutaj, w cenie 55000 jenów (~ 1923 PLN), do 9 sztuk można kupić w każdym zamówieniu.

Źródło: Press release | Zdjęcia: Press release / YouTube/TENGA Channel

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x