Australijczyk powiedział, że „dostał znak” który doprowadził do wygranej w loterii w wysokości ponad 630 000 $.

The Lower Plenty, Victoria, mężczyzna powiedział urzędnikom The Lott (Australijka loteria), że w życiu prześladował go pech, dopóki nie dostał znaku, że sytuacja ma się odwrócić. Miałem ciężki rok i miałem pasmo pechowych wydarzeń – powiedział mężczyzna. Znak zmian pojawił się, gdy przypadkowo zostawił scyzoryk zmarłego członka rodziny na dachu swojego samochodu. Wydawało mi się, że go zgubiłem, ale kiedy zatrzymałem się po około 40 minutach jazdy, nadal znajdował się na dachu samochodu – wspomina. Poczułem ulgę. Nie jestem wielkim zwolennikiem życia po śmierci, ale czułem, że to znak, że ktoś się mną opiekuje. Niektórzy jego przyjaciele zinterpretowali to wydarzenie jako znak, że szczęście w końcu się do niego uśmiechnie.

Powiedziałem kilku osobom o wydarzeniu, którego doświadczyłem, a oni zasugerowali, żebym kupił los na loterię – powiedział.

Mężczyzna skorzystał z rady swoich przyjaciół i kupił los TattsLotto na sobotnie losowanie. Los przyniósł mu główną nagrodę w wysokości 634 064,68 $. To takie dobre uczucie. Nie czuję się inaczej niż po prostu dobrze – powiedział zwycięzca. Mam wrażenie, że pech mnie opuścił.

Zwycięzca powiedział, że nagroda pieniężna usunie stres z jego życia. Pomogę kilku członkom najbliższej rodziny i opłacę kilka własnych rachunków – powiedział. Najważniejsze, że będę w stanie spłacić kredyt hipoteczny, co pozwoli mi zaoszczędzić wiele stresu. Zwycięstwo nie rozwiąże wszystkich moich problemów, ale rozwiązuje cholernie dużo – powiedział na koniec.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: Shutterstock

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x