Odciął sobie uszy i trzyma je w słoiku

Sandro jest znany w mediach społecznościowych jako „Mr Skull Face”  i twierdzi, że chociaż ludzie nazywają go „chorym”, jego odmienny wygląd dodał mu pewności siebie.

Obecnie bezrobotny i nie będący w związku 39-latek z Finsterwalde w Niemczech przeszedł 17 ekstremalnych modyfikacji ciała, miedzy innymi: implanty czoła, implanty przedramienia, implanty w dłoni, implanty podskórne i rozszczepienie języka.

Jego uszy zostały usunięte w 2019 roku, a teraz planuje odcięcie czubka nosa i wytatuowanie gałek ocznych. Mówi, że jego decyzja o zmianie ciała w tak drastyczny sposób pochodzi z serca, a nie z chęci wyglądania fajnie

Ekstremalny wygląd z pewnością nie pasuje wszystkim, a Sandro przyznaje, że dostaje mnóstwo nieuzasadnionych komentarzy, kiedy jest poza domem, niektórzy nazywają go „szalonym”. Ale to nie powstrzymało go przed planowaniem kolejnej ekstremalnej modyfikacji ciała – usunięcie czubka nosa i wytatuowanie gałek ocznych.

Jego zainteresowanie ekstremalnymi modyfikacjami ciała pojawiło się w 2007 roku po tym, jak zobaczył w telewizji osobę, której wszczepiono kolce w głowę. Aż do tego momentu Sandro nigdy nie chciał, żeby cokolwiek znalazło się pod jego skórą, ale ta chwila zmieniła wszystko. W ciągu 13 lat miał 17 ekstremalnych modyfikacji ciała, a także zrobił sobie tatuaże na twarzy i kolczyki w nosie.

Sandro rozumie, że dokonywanie tak ekstremalnych zmian w jego wyglądzie zmieniło jego życie, a jego rodzina i przyjaciele nawet żartują, że jest chorym dziwakiem, ale nie przeszkadza mu to i mówi, że ludzie powinni akceptować go takim, jakim jest a nie tylko to jak wygląda. „Moja przemiana wpłynęła na moje życie, ale nie obchodzi mnie to. Powinienem być akceptowany jako osoba, a przede wszystkim ze względu na moje wewnętrzne wartości. Mój wygląd miał ogromny wpływ na moje szanse na znalezienie pracy, ponieważ wiele firm jest nadal bardzo konserwatywnych i woli płynąć z prądem. Myślę, że często byłem niezatrudniany z powodu mojego wyglądu. Myślę, że to oczywiście wpłynęło to, moje relacje z kobietami, ponieważ odstraszam większość ludzi, ale oczywiście wiele osób uważa to za bardzo interesujące. Przyjaciele próbowali odwieść mnie od modyfikacji, zwłaszcza jeśli chodzi o odcinanie uszu, ale ja jestem po prostu osobą, która lubi podążać własną drogą. Jeśli ludzie się gapią, naprawdę mnie to nie obchodzi. Jeśli ktoś powie coś w stylu„ jesteś chorym człowiekiem”, odpowiem„ dziękuję za komplement Negatywne komentarze ignoruje. Modyfikacje wzmocniły moją pewność siebie”.

Mężczyzna ostrzega tych, którzy myślą o rozpoczęciu własnej podróży do ekstremalnych modyfikacji ciała, aby zachować ostrożność i upewnili się, że robią to z właściwych powodów. „Jeśli jesteś początkującym, rób długie i dokładne badania, przemyśl wszystko dokładnie i nie spiesz się. Przede wszystkim nigdy nie rób czegoś tylko dlatego, że chcesz być bardziej rażący lub fajny; to musi pochodzić z serca i być dla siebie”.

 
 

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: MDWfeatures/@mr._skull_

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x