44-godzinny maraton gier wideo bije rekord Guinnessa

Mężczyzna z Quebec pobił rekord Guinnessa, grając w grę wideo online przez 44 godziny, 44 minuty i 44 sekundy.

Bobby Gamache, który wraz ze swoim bratem Mathieu Gamache prowadzi kanał streamujący gry wideo na Twitchu, powiedział, że jego sesja grania w World of Warcraft miała początkowo zakończyć się po 34 godzinach, ale odkrył, że ktoś inny próbuje w tym samym czasie pobić ten sam rekord.

„Dowiedzieliśmy się, że ktoś inny próbuje pobić ten sam rekord Guinnessa i że zbliża się już do czterdziestu godzin” – powiedział dla CTV News Mathieu Gamache . „Bobby podjął wyzwanie, powiedział: ‘Słuchaj, wiesz co, gramy już 34 godziny. Nie mogę przegrać. Więc będę grać kolejne 12 godzin i tak zrobił”.

Czas Bobby’iego – 44 godziny, 44 minuty i 44 sekundy – przyniósł mu rekord Guinnessa w najdłuższym maratonie gier wideo w grze MMORPG dla wielu graczy. Poprzedni rekord to 32 godzin i 34 sekund została ustalona przez Florida gamer Ian Haimes w 2017 roku.

„Aby nie zasnąć, po prostu jadłem zdrowo. Starałem się, aby ludzie zawsze ze mną rozmawiali, zawsze byli aktywni na czacie i robiłem sobie przerwy” – powiedział Bobby Gamache.

Źródło: upi.com | Zdjęcie: News Montreal

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x