Mężczyznę w kostiumie misia idzie z Los Angeles do San Francisco

Jesse Larios mówi, że nie wie dokładnie, co zainspirowało go do przebrania się za postać, którą nazwał Bearsun, i rozpoczęcia ponad 644-kilometrowej podróży, ale jest zadowolony z zainteresowania z jakim się spotyka

„To była z pewnością impulsywna decyzja. Nie planowałem jej” – powiedział 33-latek w zaprojektowanym przez siebie brązowo-białym kostiumie.

Podróż, którą Larios rozpoczęła 12 kwietnia, przekształciła się w coś większego, przyciągając fanów z całego świata.

Larios założył konto na GoFundMe, które zebrało 7100 $. Po przybyciu do San Francisco powiedział, że planuje zorganizować głosowanie online w celu ustalenia, na co przekazać pieniądze.

– Chcę tylko pomagać ludziom – powiedział Larios.

Larios zatrzymuje się po drodze, żeby spać i jeść. Odwiedza stacje benzynowe aby coś zjeść i się odświeżyć, a śpi w po prostu  w kostiumie, gdziekolwiek się znajduje pod koniec dnia. Podróż zajęła już więcej czasu, niż przewidywał, ale powiedział, że nie spieszy się mu się zbytnio.

Zamiast tego idzie, ciesząc się widokami, które publikuje na Instagramie, inspirując się podróżą i wszystkimi ludźmi, których spotkał po drodze.

– Szczerze mówiąc, wszystko jest dość dzikie – powiedział Larios. „Podróż inspiruje mnie mnie do robienia nowych rzeczy. Przynosi nowe pomysły. Pobudza moją kreatywność. Bardzo pomaga i to też jest dobre uczucie”.

Źródło: reuters.com | Zdjęcie: reuters

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x