Kobieta myli klej do paznokci z kroplami do oczu

Według doniesień prasowych kobieta z Michigan pomyliła buteleczkę z kroplami do oczu z buteleczką z klejem do paznokci.

Kobieta, Yacedrah Williams, powiedziała, że ​​poszła spać w soczewkach kontaktowych, ale obudziła się o 1 w nocy i chciała je wyjąć. Ponieważ jej oczy były suche, potrzebowała kropli do oczu, aby usunąć soczewki.

Sięgnęła więc po torebkę, w której trzymała małą buteleczkę kropli do oczu. Ale w torebce trzymała też małą buteleczkę kleju do paznokci.

Williams zdała sobie sprawę ze swojego błędu o sekundę za późno. „O mój Boże. Wpadło mi do oka i próbowałam to wytrzeć” – powiedziała Williams. „Po prostu zaczęłam polewać oko zimną wodą i próbowałam rozdzielić powieki, ale nie mogłam”.

Decyzja Williams o polaniu wodą oka okazała się trafna. „Jeśli kiedykolwiek dostanie się coś do twojego oka, natychmiastową rzeczą do zrobienia jest próba przepłukania oka”, trzymając głowę pod kranem lub polewaj oko wodą z butelki, dr George Williams, powiedział okulista z Beaumont Health w Royal Oak w stanie Michigan. – Zrobisz bałagan, ale możesz ocalić swój wzrok.

Dodał, że Yacedrah Williams nie jest pierwszą osobą, która przypadkowo zakropiła sobie oczy klejem do paznokci.

Williams została zabrana do szpitala, gdzie lekarze usunęli jej soczewkę kontaktową, na której był klej do paznokci. „Powiedzieli, że polewanie wodą uratowało mi wzrok” – powiedziała Yacedrah Williams. Straciła rzęsy na tym oku, ponieważ lekarze musieli “wywinąć” górną część powieki i pociągnąć za nią, aby usunąć soczewkę.

Yacedrah Williams dodał, że nigdy więcej nie będzie trzymała kropli do oczu i kleju do paznokci w torebce i prawdopodobnie nie będzie już używać kleju do paznokci.

Źródło: Rachael Rettner

Dangerous mishap when woman glues an eye shut with what she thought were eye drops

Zdjęcie: Shutterstock

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x