Obcięła włosy po raz pierwszy od 12 lat

Hinduska, która ustanowiła rekord świata Guinnessa w kategorii najdłuższych włosów u nastolatki, obcięła włosy po raz pierwszy od 6 roku życia i przekazała obcięte włosy na wystawę w Ripley’s Believe It or Not! Muzeum.

18-letnia Nilanshi Patel z Modasy w stanie Gudżarat po raz pierwszy ustanowiła rekord Guinnessa pod względem najdłuższych włosów u nastolatki, gdy miała 16 lat, jej włosy mierzyły 170.18 centymetrów długości.

Włosy Patel zmierzono zaledwie kilka dni przed jej 18 urodzinami i po raz drugi pobiła swój własny rekord – jej włosy mierzyły prawie 200 centymetrów.

„Moje włosy dały mi bardzo dużo – ze względu na moje włosy jestem znany jako „Roszpunka z prawdziwego życia”, teraz nadszedł czas, aby się odwdzięczyć” – powiedziała Patel pracownikowi Guinnessa.

Patel powiedziała, że ​​rozważała przekazanie włosów na peruki dla dzieci chorych na raka, ale jej matka przekonała ją, że powinny być eksponowane, aby inspirować innych. Jej matka, Kaminiben Patel, powiedziała, że ​​odda własne włosy na program peruk dla dzieci chorych na raka, gdy jej córka przekazała swoje włosy do muzeum.

Włosy Patela są teraz przygotowywane do pokazania w Ripley’s Believe It or Not! Muzeum w Los Angeles, a później zostanie przeniesione do Guinness World Records Hollywood Museum w Los Angeles.

„Uwielbiam moją nową fryzurę. Czuję się dumna, że wyślę moje włosy do muzeum w USA – ludzie zobaczą moje włosy i będą nimi zainspirowani” – powiedziała Patel.

Źródło: upi.com | Zdjęcie: Guinness World Records/Ripley’s Believe It or Not!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x