Teksańczyk biegnie z Disneylandu do Disney World

Mężczyzna z Teksasu jako pierwszy przebiegł z Disneylandu w Kalifornii do Walt Disney World na Florydzie, pokonując odległość około 4443 kilometrów.

Don Muchow, lat 59, z Plano, powiedział, że rozpoczął bieg 1 lutego 2020 r. i planował zakończyć bieg za około 90 dni, ale pandemia koronawirusa doprowadziła do nieoczekiwanych opóźnień. Powiedział, że bieg nadal trwał około 90 dni, ale ze względów bezpieczeństwa te dni zostały rozłożone na 14 miesięcy.

Muchow, którego akcja miała na celu podniesienie świadomości na temat cukrzycy typu 1, przybiegł do Disney World w poniedziałek.

„Nigdy nie rozważałem wycofania się z mojego wyzwania, ani razu” – powiedział Muchow w Orange County Register. „COVID nie zmienił mojej misji: chcę, aby każda osoba z cukrzycą typu 1 zobaczyła, że ​​nadal możemy mieć wielkie marzenia, pomimo bardzo realnych wyzwań i zagrożeń związanych z równoważeniem insuliny, poziomu glukozy we krwi, jedzeniem i aktywnością fizycznej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu”.

Biegacz powiedział, że jego pierwotnym planem było biegnięcie z Pacific Ocean do Space Coast na Florydzie z krótkim postojem w Disneylandzie na początku podróży, ale rozmowa z przyjacielem zainspirowała go do zmiany planów i odwiedzenia obu parków Disneya.

Muchow został przywitany przez tłum fanów, w tym pracowników Disney World, kiedy przybył do parku, ale jego pierwotny plan spędzenia dnia w Magic Kingdom będzie musiał poczekać, aż środki ostrożności dotyczące koronawirusa na to pozwolą.

Źródło: upi.com | Zdjęcie: WESH 2 News

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x