1000 dolarów za obejrzenie wszystkich 24 filmów o Jamesie Bondzie

Witryna poświęcona kulturze oferuje fanom Jamesa Bonda 1000 dolarów za obejrzenie wszystkich 24 oficjalnych filmów z serii 007 z okazji nadchodzącej premiery No Time to Die.

NerdBear.com, witryna o „kultury nerdów ”, stwierdziła, że ​​poszukuje kogoś do obejrzenia wszystkich 24 filmów o Jamesie Bondzie 007, od Dr. No z 1962 do Spectre z 2015 roku , przed premierą 30 września No Time to Die.

Wybrany kandydat otrzyma 1000 USD, kartę podarunkową Amazon o wartości 100 USD na wypożyczenie filmów i kartę podarunkową AMC o wartości 50 USD na obejrzenie najnowszego filmu po premierze.

„Opóźnienie No Time to Die od kwietnia do września 2021 roku rozczarowało wielu fanów Jamesa Bonda” – powiedział Amar Hussain, założyciel Nerd Bear. „Czekając na premierę jeszcze w tym roku, pomyśleliśmy, że zaoferujemy z tej okazji miłośnikowi kina odskocznię od COVIDa”.

Na stronie internetowej podano, że osoba zostanie poproszona o obejrzenie wszystkich 24 filmów w ciągu 30 dni i wypełnienie specjalnego “arkusza”.

Zgłoszenia są przyjmowane online do 16 kwietnia, kandydaci są proszeni o wyjaśnienie, dlaczego są odpowiednim fanem Jamesa Bonda do tej pracy.

 

Źródło: upi.com | Zdjęcie: David Silpa/UPI

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x