46-dniowa “dieta piwna” z okazji Wielkiego Postu

Mężczyzna z Ohio podkreśla chrześcijańską tradycję Wielkiego Postu, rezygnując z pokarmów stałych na 46 dni i uzyskując większość pożywienia z piwa.

Del Hall z Cincinnati powiedział, że jego wielkopostna dieta obejmuje tylko piwo, wodę, czarną kawę i herbatę ziołową, a od piątkowego (19.02) porannego ważenia – trzeciego dnia jego diety – stracił 2.6 kilogramy.

„Wypijam tylko trzy do pięciu piw dziennie” – powiedział Hall dla WXIX-TV. „To nie jest tak, że ciągle piję. Jeśli jesz swoją standardową dietę, staje się nudna. Nie jesz tego samego każdego dnia. Więc zdecydowanie nie będę pił tego samego piwa każdego dnia”.

Hall powiedział, że z powodzeniem ukończył diety piwne w okresie Wielkiego Postu w 2019 i 2020 roku, za każdym razem zauważając korzyści zdrowotne wynikające z tego doświadczenia. Powiedział, że stracił 18-22 kilogramy w obu latach i zauważył, że jego ciśnienie krwi i cholesterol poprawiły się.

„Ludzkie ciało to niesamowita rzecz” – powiedział Hall. „Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, aby przetrwać jako myśliwy i łowca – czasem jemy a czasem głodujemy. Problem w tym, że tak naprawdę rzadko głodujemy”.

Hall zbiera pieniądze w ramach inicjatywy crowdfundingowej o nazwie „Sgt. Del’s Virtual Tip Jar”. Powiedział, że pieniądze zostaną przeznaczone na lokalne bary i restauracje, które poniosły straty z powodu pandemii COVID-19 .

Źródła: upi.com | Zdjęcia: PeterKraayvanger/Pixabay.com

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x