2000 dolarów za „pracę marzeń” – pięć nocy snu

Witryna internetowa z poradami zdrowotnymi oferuje 2000 $ za „wymarzoną pracę”, która polega na spaniu: pięć nocy w różnych miejscach, w tym w pięciogwiazdkowym ośrodku wypoczynkowym.

Sleep Standards, witryna internetowa poświęcona udzielaniu porad dotyczących zdrowia snu i recenzjom produktów wspomagających sen, stwierdziła, że ​​poszukuje kandydata, który pomoże jej „dowiedzieć się więcej o wpływie czynników środowiskowych na jakość snu”.

Wybrana osoba spędzi pięć nocy w różnych środowiskach, w tym jedną w luksusowym pięciogwiazdkowym kurorcie. Wszystkie wydatki zostaną pokryte przez stronę internetową, a wybrany kandydat otrzyma 2000 USD wynagrodzenia.

„Jeśli wybierzemy Ciebie, wyślemy Cię do nowego środowiska snu każdej nocy. W każdym z tych środowisk starannie dostosujemy kilka czynników środowiskowych, które naszym zdaniem mogą poprawić jakość Twojego snu” – napisano na stronie internetowej.

Po każdej nocy, pracownik zostanie poproszony o ocenę każdego środowiska spania w skali od 1 do 10 i napisanie szczegółowego raportu z doświadczenia związanego ze spaniem.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie do 30 marca.

Źródła: upi.com | Zdjęcia: Africa Studio / Shutterstock.com

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x