Texas przypadkowo wystawia Amber Alert dla przeklętej lalki Chucky

Departament Bezpieczeństwa Publicznego w Teksasie powiedział, że Amber Alert [Child Alert – system alarmowy, który służy do udostępniania fotografii zaginionych dzieci poprzez rozpowszechnianie komunikatów środkami masowego przekazu.], który został wydany dla przeklętej lalki Chucky z horrorów Child’s Play, był testem, który został przypadkowo wysłany.

Wiadomość Amber Alert, która została wysłana do subskrybentów Texas Alerts System trzy razy w piątek, opisuje podejrzanego, Chucky’ego, jako ubranego w „niebieski dżinsowy kombinezon z wielokolorową koszulą w paski z długim rękawem” i że ostatnio widziano go „dzierżącego ogromny nóż kuchenny.”

Chucky był podejrzany o uprowadzenie syna przeklętej lalki „Glen Ray” z filmu Seed of Chucky. Alert zawierał zdjęcia obu bohaterów filmu.

Departament Bezpieczeństwa Teksasu poinformował, że fałszywy Amber Alert został ustawiony jako test systemu i nigdy nie miał dotrzeć do opinii publicznej.

„To był właściwie test, który przeprowadziliśmy na serwerze deweloperskim i przypadkowo wyszedł” – powiedział rzecznik DPS Ruben Medina dla KPRC-TV.

Medina powiedział, że DPS chciałby „przeprosić za tę niedogodność”.

Źródła: upi.com | Zdjęcia: KENS 5: Your San Antonio News Source

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x