Nowe pokrywy włazów Pokémon

Partnerstwo między Pokémon Company a lokalnymi organizacjami turystycznymi sprawia, że każda pokrywa włazu Pokémon (lub Pokéfuta , jak je nazywa się po japońsku) obejmuje jeden lub więcej gatunków, a najnowsza partia, w tym Legendarny Pokémon, właśnie się pojawił się prefekturze Nara.

Nara otrzymuje pięć Pokemonów, wszystkie w mieście Ikaruga, które znajduje się w północno-zachodniej części prefektury. Na jednym z włazów jest Entei – jest odpowiednim wyborem, ponieważ jest jedną z Legendarnych Bestii wprowadzonych w drugiej generacji Pokémonów, znalezionych w regionie Johto w grze / anime, który jest oparty na rzeczywistym regionie Kansai w Japonii, którego częścią jest Nara.

Nara jest również silnie związana z jeleniami, dzięki stadom zwierząt, które swobodnie wędrują po parku Nara w mieście Nara, więc ma sens, aby reprezentować Deerlinga, w tym przypadku w towarzystwie Fletchindera.

Pozostałe włazy przedstawiają Growlithe i Bellsprout wśród deszczu płatków wiśni…

…Magby i kilka Chimecho tańczących…

… i wreszcie Simisear wyglądająca na gotową, by uderzyć w dzwon Bronzonga.

Pokrywy Entei, Growlithe / Bellsprout Magby / Chimecho są już na miejscu, a Deerling / Fletchinder i Simisear / Bronzong zostaną zainstalowane jeszcze w tym miesiącu. Mapy z dokładnymi lokalizacjami w Ikaruga można znaleźć tutaj na oficjalnej stronie Pokéfuta.

Źródła: PR Times | Zdjęcia: PR Times

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x