Policja odkrywa pierwszą farmę konopi w finansowej dzielnicy Londynu

Pierwsza farma konopi została znaleziona w historycznej dzielnicy finansowej Londynu, gdzie budynki biurowe zostały opróżnione w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się COVID-19, podała brytyjska policja w środę (20.01).

Londyńska policja stwierdziła, że ​​w budynku niedaleko Banku Anglii znaleziono 826 konopi. Policja powiedziała, że ​​pojawiły się doniesienia o „silnym zapachu konopi”, który doprowadził do nalotu.

„To pierwsza fabryka konopi indyjskich w mieście, niewątpliwie powstała w odpowiedzi na mniejszą liczbę ludzi, którzy byli poza domem podczas pandemii, którzy mogli zauważyć jakąkolwiek niezwykłą aktywność” – napisała policja w oświadczeniu.

City of London, w którym znajduje się największy na świecie komercyjny rynek ubezpieczeń, banki i firmy zarządzające inwestycjami, został w dużej mierze “opuszczony” od marca, po tym, jak większość pracowników została poproszona o pracę w domu.

Dyrektor Bank of England Andrew Bailey powiedział podczas internetowego konferencji w środę (20.01), że ludzie prawdopodobnie będą żartować z tego, co robią pracownicy banku centralnego.

„Będziemy teraz przedmiotem niekończących się żartów na temat „teraz, wiemy, co się dzieje w Bank of England”- powiedział. „Jestem pewien, że będzie wiele innych żartów.”

Źródła: reuters.com | Zdjęcia: reuters

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x