Manchester City wykorzysta bar Cheltenham Town jako szatnię

Gracze Manchesteru City będą się przebierali w barze na stadionie Cheltenham Town, podczas sobotniego pojedynku o Puchar Anglii. Ich przeciwnicy chcą, aby zawodnikom Pep Guardioli było jak najbardziej wygodnie, powiedział menedżer Michael Duff.

City, którego wartość rynkowa szacowana jest na ponad 950 milionów funtów (1,3 miliarda dolarów) przez specjalistyczną stronę internetową Transfermarkt, rozgrywa starcie w czwartej rundy na stadionie Jonny-Rocks, gdzie drużyny gości wykorzystywały Victory Bar jako szatnię podczas COVID-19.

Zapytany, o to co myśli Manchester City pomyśłi obiekcie Whaddon Road, Duff powiedział dziennikarzom: „Nie wiem, prawdopodobnie nic, jeśli chodzi o stadion, na którym będzą grać za tydzień. Zawodnicy będą się przebierać w barze, postaramy się być tak gościnni, jak to tylko możliwe. Nie sądzę, żeby było dla nich coś specjalnego, ale wszystkie reguły i zasady będą na swoim miejscu. Wyobrażam sobie, że będą w tym samym miejscu, co wszyscy inni, ale z kilkoma osobami więcej niż w drużynach League Two. Mam nadzieję, że możemy dać im wszystko, czego potrzebują, aby ten dzień był udany ”.

Duff powiedział, że jest przekonany, że City nie będzie narzekać na stan boiska.

„To nie jest boisko League Two, że tak powiem. Nie zobaczysz sceny z Ronnie Radford, w której będzie zaorane pole”, powiedział Duff, odnosząc się do meczu gracza Hereford United w FA Cup przeciwko Newcastle United na błotnistym boisku w 1972 roku.

– Będą mogli na nim grać w piłkę i nie będziemy na nim trenować przez następne trzy dni, starając się nie zniszczyć boiska, ponieważ po tym jest rozgrywka ligowa. Jesteśmy dumni z dobrej gry w piłkę nożną. Nie zrujnujemy boiska na tę jedną okazję”.

Źródła: reuters.com | Zdjęcia: reuters

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x