Samosa wysłana w „kosmos” przez brytyjską restaurację rozbija się we Francji

Restauracja w Wielkiej Brytanii próbowała użyć balonów pogodowych, aby wysłać samosę „w kosmos”, ale samosa wylądowała awaryjnie we Francji.

Niraj Gadher, właściciel Chai Walla w Bath w Anglii, powiedział, że wpadł na pomysł wysłania samosy w kosmos, aby wnieść trochę radości w ten trudny czas.

„Powiedziałem kiedyś żartem, że wyślę samosę w kosmos, a potem pomyślałem, że w tych ponurych czasach mógłby być to powód do śmiechu” – powiedział Gadher, Somerset Live .

„Rozbawiło to wielu ludzi a my chcieliśmy, szerzyć radość”.

Gadher i jego przyjaciele przymocowali samosę do balonu pogodowego wyposażonego w kamerę GoPro i urządzenie śledzące GPS, aby mogli śledzić podróż, ale wkrótce po uruchomieniu odkryli, że GPS działa nieprawidłowo.

Gadher powiedział, że ​​projekt zakończył się porażką, gdy następnego dnia GPS ponownie się aktywował i ujawnił, że balon rozbił się na polu w Caix w Picardie we Francji.

Użytkownik Instagrama AxelMathon wyruszył z misją znalezienia miejsca katastrofy i powiedział, że był zszokowany, gdy znalazł balon i pudełko zawierające GoPro i GPS zwisające z drzewa na polu.

Samosa i jej opakowanie zniknęły z miejsca katastrofy, co doprowadziło Gadhera do teorii, że stała się pokarmem dla niektórych francuskich zwierząt.

Nie wiadomo, jak wysoko samosa wzbiła się w górę, ale klip nagrany przez kamerę GoPro pokazuje, jak przelatywała obok samolotu.

„Utrzymujemy kontakt z facetem, który znalazł balon i powiedział, że kiedy świat stanie się bardziej normalny, przyjedzie do Bath i spotka się z nami” – powiedział Gadher.

Źródło: upi.com | Zdjęcie:  nuzree / Pixabay.com

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x