Wykupił cały lot aby mieć prywatność

Zamożny Indonezyjczyk, który udostępnił zdjęcia z samolotu, w którym on i jego żona byli jedynymi pasażerami, powiedział, że kupił wszystkie dostępne bilety na lot, aby zapobiec narażeniu na COVID-19 .

Richard Muljadi, mieszkaniec Dżakarty, znany ze swojego ekstrawaganckiego stylu życia, zamieścił serię zdjęć na Instagramie, na których on i jego żona podróżują samotnie samolotem Batik Air z Dżakarty na Bali.

Muljadi powiedział, że kupił wszystkie bilety na lot – 12 miejscami w klasie biznes i 150 miejscami w klasie ekonomicznej – ponieważ on i jego żona, Shalvynne Chang, mieli „super paranoję” na temat narażenia na COVID-19.

Nie wyjawił, ile zapłacił, aby zachować prywatność lotu, ale napisał, że kwota ta była „wciąż tańsza” niż czarter prywatnego samolotu.

Lion Air Group, który obsługuje Batik Air, potwierdził, że Muljadi i Chang byli jedynymi pasażerami tego lotu. Firma twierdzi, że Muljadi zarezerwował tylko dwa bilety na swoje nazwisko, ale nie było jasne, czy kupił inne bilety w oddzielnych rezerwacjach.

Źródło: upi.com | Zdjęcie: 12019/Pixabay.com

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x