Nowa kolekcja botaniczna Lego

Osoby zestresowane lub niespokojne mogą mieć trudności z zrelaksowaniem i odpoczynkiem – tak wynika z badania Lego Play Well Study przeprowadzonym przez firmę Lego w 2020 r. 70% ankietowanych dorosłych przyznało, że szuka sposobów na pozbycie się stresu, a ponad 80 procent stwierdziło, że zabawa łagodziła skutki stresu.

Wiele z najbardziej pomysłowych lub kreatywnych zabawek jest sprzedawanych z myślą o dzieciach. Lego przyszło na ratunek z nowa linia przeznaczoną dla dorosłych, zawierająca wspaniałe, gustowne zestawy, które pomogą Ci się zrelaksować.

Kolekcja botaniczna, podmarka w nowej linii Lego dla dorosłych, będzie się składać z dwóch zestawów: Lego Flower Bouquet i Lego Bonsai. Firma nie ustaliła oficjalnej sugerowanej ceny detalicznej, ale na Rakuten oba te zestawy są wyceniane na 6106 jenów (~218,12 PLN) plus podatek. Każdy zestaw składa się z części wykonanych z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskiwanego z trzciny cukrowej uprawianej w sposób zrównoważony.

Przyjrzyjmy się im bliżej :

Ten zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do stworzenia własnej kompozycji kwiatowej. wyżylin, róże, maki, stokrotki, a nawet trawy kwiatowe. Łodygi można dostosować, aby pasowały do ​​wszystkich rodzajów wazonów, a nawet można łączyć je modelami Rose i Tulip sprzedawanymi w sklepach Lego.

Zestaw umożliwia dostosowanie drzewka bonsai do pory roku, z bujnymi zielonymi liśćmi lub odrobiną brzoskwiniowo-różowego kwiatu wiśni. Drzewo znajduje się w klasycznej prostokątnej doniczce, umieszczonej na szczycie drewnianego cokołu.

Zestawy są teraz w sprzedaży w sklepach Lego w całym kraju, a także można je kupić online za pośrednictwem Rakuten lub innych sklepach internetowych.

Źródła: PR Times | Zdjęcia: PR Times

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x