Niebieskie UFO szybuje nad Hawajami a następnie wpada do morza

Według doniesień prasowych, świecąca niebieska plama przemknęła po nocnym niebie i uderzyła w wody w Oahu na Hawajach 29 grudnia.

Wiele osób na ziemi widziało niebieski latający obiekt, niektórzy go nagrywali; te doniesienia i telefony pod numer 911 skłoniły Federalną Administrację Lotnictwa (FAA) do zbadania sprawy.

Jednak urzędnicy FAA nie byli w stanie rzucić wiele światła na tę tajemnicę, mówiąc, że nie zgłoszono żadnych incydentów lotniczych ani wypadków w tym obszarze, gdy pojawiło się UFO około 20:30 czasu lokalnego, zgodnie z Hawaii News Now .

Drżący, zamazany materiał filmowy przedstawiający niebieskie światło został opublikowany na YouTube w poniedziałek (4 stycznia).

Dziwny incydent doprowadził do spekulacji na temat kosmitów i rozbitych samolotów, a także do bardziej “ziemskie” wyjaśnienia; jedna osoba na Twitterze zastanawiała się, czy to aby nie był latawiec LED, podała telewizja New Delhi.

38-letnia kobieta, o imieniu Moria, zobaczyła jasnoniebieski obiekt, który, jak powiedziała, był tak długi jak słup telefoniczny, latał nad majątkiem Księżniczki Kahanu na zachodnim wybrzeżu Oahu. Zaczęła filmować i wsiadła do samochodu z rodziną, aby śledzić jasne światło przez 3 mile (5 kilometrów), zanim zobaczyła, jak spada do oceanu.

Wkrótce po tym, jak zadzwonili pod numer 911, przybył oficer. Wtedy Moria i jej mąż zauważyli kolejne światło. „Mój mąż poszedł „się rozglądnąć”- powiedziała w wywiadzie dla Hawaii News Now. „Białe było mniejsze – podążało w tym samym kierunku co niebieskie”. Ale nie byli w stanie podążać za tym światłem gdy, zniknęło nad pobliską górą.

Lokalna policja stwierdziła, że ​​nie ma żadnych dodatkowych informacji o tym wydarzeniu, poinformował Hawaii News Now. Chociaż nie wiadomo, co spowodowało te tajemnicze światła, nierzadko zdarza się, że ludzie mylą obiekty stworzone przez człowieka lub naturalne – w tym błyskawice, testy rakietowe, balony, a nawet Wenus – z UFO.

I chociaż mogła to być ostatnia obserwacja UFO w 2020 roku, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie 2021.

Źródła: Laura Geggel

FAA notified after large blue UFO seen above Oahu appeared to drop into ocean

Multiple People Report Seeing A Mysterious Blue UFO In Hawaii

Zdjęcia: Photo by Michaela on Unsplash

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x