Przerażający powód dla którego nigdy przenigdy nie powinieneś jeść sopla

Nie tylko na żółty śnieg, trzeba uważać.

Chociaż pogryzanie sopla może być kuszące, może być to również niezwykle obrzydliwe, dlatego jedna meteorolog ostrzega przed gryzieniem lub lizaniem sopli.

„Proszę, nie rób tego!” Katie Nickolaou z KMEG, affiliate CBS w Sioux City, powiedział w filmie na TikToku.

Wyjaśniła:

„Kiedy tworzą się sople, jest to woda, która topi się z dachu i spływa budynku. Cóż, chodzi o to: wiesz, co jeszcze jest na twoim dachu? Ptasie odchody. Dużo tego. A ta woda przepływa przez to zamraża w lodzie. Jesz kupę!”

@weather_katie

Don’t eat icicles! Please respect the fact that I edited out the original woman in the video (I have her permission) #IciclePoop

♬ original sound – nickolaou.weather

Na Twitterze Nickolaou wezwał ludzi, aby również nie jedli śniegu, i powiedział, że wkrótce pojawi się wideo wyjaśniające.

„Zawiera owada znanego jako„ pchły śnieżne [Hypogastrura nivicola]”- powiedziała Yahoo Life.

Nickolaou odnosił się do skoczogonków, które według Farmers ‘Almanac [jest corocznym amerykańskim periodykiem, który ukazuje się nieprzerwanie od 1818 roku. Wydawany przez Geigera z Lewiston w stanie Maine, Almanach Farmerski zawiera dalekosiężne prognozy pogody zarówno dla USA, jak i Kanady] nie jest technicznie pchłami pomimo potocznej nazwy, ale zachowują się jak one, ponieważ są małe i skaczące.

„Chociaż wyglądają jak gryzące, pasożytnicze pchły, pchły śnieżne nie są czymś, czego należy się bać” – zauważa Farmers ‘Almanac. „Nie gryzą i naprawdę świetnie nadają się do trawnika i ogrodów ze względu na pracę, którą wykonują, aby pomóc w rozkładaniu materiału organicznego”.

Po prostu możesz nie chcieć ich jeść.

Źródła: huffpost.com | Zdjęcia: huffpost

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x