Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia za seks z osobą zakażoną COVID

Indonezyjczyk otrzymał zakaz pracy po tym, jak przyznał, że zdjął sprzęt ochrony osobistej, aby uprawiać seks w toalecie z mężczyzną zarażonym COVID-19.

„Prawdą jest, że doszło przypadku relacji homoseksualnych między pracowników służby zdrowia i pacjentem chorym naCOVID-19 w Wisma Atlet Emergency Hospital” powiedział Asep Gunawan z National Nurses Association [zgodnie z Indonezji Expat]

Mężczyzna wydaje się, że nie obawiał się żadnych konsekwencji. Według brytyjskiego Sun, mężczyzna napisał na Twitterze o sekskapadach.

W WhatsApp umieścił zrzut ekranu rozmów między nim a drugim mężczyzną – w tym szczegóły dotyczące lubrykantów i rozmiaru genitaliów, zgodnie z raportem Sun, a drugi mężczyzna opublikował zdjęcie leżącego na podłodze pielęgniarza.

„Ta sprawa została przekazana Centralnej Policji Dżakarty. Zapewniliśmy, że pracownik służby zdrowia stanie się świadkiem i poprosiliśmy o dalsze informacje”- powiedział ppłk Arh Herwin z Regionalnego Dowództwa Wojskowego.

Raporty mówią, że obaj mężczyźni zostali przebadani i stwierdzono, że pacjent nadal ma pozytywny wynik na COVID-19, podczas gdy wynik testu pielęgniarza był negatywny.

Podobno mężczyznom grozi do 10 lat więzienia, jeśli zostaną skazani.

Źródła: torontosun.com | Zdjęcia: MARIE CONBOY /Postmedia files

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x