Mężczyzna zmienia imię na Celine Dion po tym jak wypił zbyt dużo

Thomas Dodd – inaczej Celine – wpadł na ten pomysł podczas oglądania jednego z koncertów kanadyjskiej piosenkarki na YouTube w okresie świątecznym. Pomyślał, że to świetny pomysł, aby zapłacić 89 funtów za oficjalną zmianę nazwiska, ale zupełnie o tym zapomniał, gdy oficjalne dokumenty Deed Poll pojawiły się w jego domu w środę (30.12). Po otrzymaniu dokumentów musisz je podpisać przed niezależnym świadkiem a dokumenty muszą zostać zweryfikowane, zanim Twoje nazwisko zostanie uznane za zmienione. Ale Thomas nie planuje zmieniać swojej decyzji i ma nadzieję, że może to sprawić, że dostanie się za kulisy jednego z przyszłych koncertów jego idolki. Ale przyznaje, że boi się powiedzieć swoim szefom o swoim nowym imieniem i nazwiskiem a jego mama nie widziała nic śmiesznego w całej tej sytuacji. Thomas, menedżer ds. Hotelarstwa z Tamworth w Staffordshire, wyjaśnił, w jaki sposób wpadł na swój pomysł podczas oglądania programu Celine Dion w Las Vegas na YouTube.

Powiedział: „Planowałem zobaczyć ją w Vegas, ale oczywiście nie mogłem z powodu Covida. „Więc trochę wciągnęło mnie oglądanie jej koncertów na Youtube. Mam na jej punkcie trochę obsesji i zawsze tak było. – Ale nie wiem, dlaczego przyszło mi do głowy, żeby zmienić moje imię na jej. Naprawdę nie pamiętam tej nocy i zapomniałem o niej następnego dnia. „Pamiętam, jak oglądałem koncert Celine Dion w Vegas i to wszystko, co pamiętam. Chciałbym wiedzieć, co się stało, ale to była “mglista noc”.

„W środę wróciłem do domu z pracy i na podłodze przy drzwiach leżała duża biała koperta z napisem „nie zginać ”. „Wyglądało to na dość ważne i było pełne tych wszystkich oficjalnych certyfikatów. Jak tylko go przeczytałem, musiałem usiąść w kuchni. Pomyślałem, że to nie może być prawdziwe, ale jest tak realne, jak to tylko możliwe. Po prostu nie pamiętam, jak to zrobiłem. Jestem trochę “psychofanem” Celine Dione i oczywiście po prostu pomyślałem, że to będzie zabawne – ale moja mama tak nie uważa i nie była zadowolona.”

„Powiedziałem jej, że mogło być gorzej i mógł to być Boris Johnson – mamy po prostu szczęście, że nie ma żadnych koncertów na żywo na Youtube. – Teraz jednak uważa to za zabawne, podobnie jak moja siostra, ale omal nie zakrztusiła się kanapką, kiedy jej to powiedziałem. – Boję się też powiedzieć o tym w pracę – jak mam im powiedzieć, że od teraz muszą nazywać mnie Celine Dion? „Jestem fanem od zawsze ale moim marzeniem jest nadal wyjazd i zobaczenie jej w Vegas. Myślę, że jest po prostu niesamowita i ma niesamowity głos.”

Mam nadzieję, że to również wiąże się z dodatkowymi korzyściami i może uda mi się wejść za kulisy koncertu albo na loty pierwszą klasą. „Jestem bardziej zdenerwowany, że nie odziedziczyłem głosu ani konta bankowego – ale nad tym mogę popracować”.

Dodał: „Obawiam się, że zatrzyma mnie policja i mogę sobie wyobrazić, jak pytają: „Czy mogę prosić o Twoje nazwisko?” Muszę powiedzieć, Celine, nazwisko Dion. – Ale jeśli ludzie będą się śmiać, to mnie to nie obchodzi. Myślę, że wszyscy moglibyśmy się pośmiać po roku, który właśnie spędziliśmy. „W mojej pracy już wiedzą, że jestem szalony…”

Źródła: metro.co.uk | Zdjęcia: SWNS / BPM

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x