Nowa seria figurek przedstawiająca zwierzęta korzystające z toalety

W świecie rzemieślników figurek kapsułek jest kilka większych nazwisk niż Kunio Sato. Jest ilustratorem znanym z tworzenia subtelnie antropomorficznych zwierząt, takich jak koty i hipopotamy. Ma również kanał na YouTube pokazujący, jak powstają jego prace

Chociaż Sato sam w sobie jest odnoszącym sukcesy ilustratorem, w 2019 roku szturmem podbił świat zabawek w kapsułkach dzięki swojej linii figurek przedstawiających stworzenia, takie jak panda, królik, hipopotam, pingwin, żaba i czerwona panda, korzystające z pisuarów.

W 2020 roku pojawiła się linia Shofuku Neko 3, będąca jego klasycznym podejściem do japońskich posągów maneki neko.

Chociaż nie był to przełomowy sukces jak zwierzęta korzystające z pisuarów, odnieśli sukces pomimo wpływu COVID-19 na rynek zabawek kapsułkowych jako całości .

Ale w 2021 roku Sato i twórca figurek Kaiyodo “grają bezpiecznie” i wracając do sprawdzonego pomysłu – zwierzęta korzystające z toalety – dzięki zupełnie nowej linii figurek Bathroom Break. Ten zestaw zawiera hipopotama, lwa, kameleona i królika siedzących na muszli klozetowej.

Podobnie jak w przypadku zestawów figurek zwierząt korzystających z pisuarów, każdą figurę można dopasować do siebie, tworząc całą dioramę. Każdy z figurek rejestruje szereg ludzkich emocji, które pojawiają się w toalecie.

Cała ludzka egzystencja została podsumowana w tym znakomitym zestawie. Figurki mierzą od trzech do pięciu centymetrów i kosztują po 400 jenów (~14,19 PLN) za sztukę. Pojawią się na maszynach w marcu 2021 roku , ale dla tych, którzy chcą uniknąć szału związanego z ich wydaniem, Kaiyodo na swojej stronie internetowej ma możliwość zakupienia figurek w przedsprzedaży.

Źródła: Kaiyodo, Kunio Town | Zdjęcia: Kaiyodo

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x