Funkcjonariusz policji stanowej ze stanu Wisconsin zatrzymuje samochód pokryty lampkami choinkowymi

Patrol Stanowy Wisconsin ostrzega świątecznych kierowców przed nadmiernym dekorowaniem ich samochodów po tym, jak funkcjonariusz policji stanowej zatrzymał pojazd udekorowany świątecznymi lampkami.

Policja stanowa zamieściła na Facebooku zdjęcie przedstawiające samochód w okolicy Oshkosh, pokryty kolorowymi światłkami.

„Funkcjonariuszka policji stanowej z Regionu Północno-Wschodniego niedawno zatrzymał ten samochód. Chociaż doceniła kreatywność, poinformowała kierowcę, że nie może poruszać się po drodze takim samochodem” – napisano w poście na facebooku.

Kierowca Tyler Kamholz (18 lat) powiedział, że zainspirowały go podobnie zdobione samochody, które widział w Internecie. „Na początku widziałem to na wideo YouTube sprzed pięciu lat, niektórzy to robią” – powiedział Kamholz dla WLUK-TV.

Kamholz powiedział, że funkcjonariuszka “puściła” go z ostrzeżeniem.

Nastolatek powiedział, że teraz otrzymuje prośby aby jego świąteczny pojazd odwiedził inne dzielnice i domy opieki. Powiedział, że światła pozostaną owinięte wokół pojazdu aż do świąt, ale nie będzie jeździć po drogach publicznych.

Źródła: upi.com | Zdjęcia: dzięki uprzejmości Patrolu Stanowego Wisconsin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x