Włoch poszedł na 450 kilometrowy spacer po pokłóceniu się z żoną i dostał za to mandat

Włoch był tak zdenerwowany po kłótni z żoną, że wędrował przez tydzień, próbując się uspokoić.

Za swoje wysiłki 48-latek został ukarany grzywną w wysokości około 1776 złotych za naruszenie włoskich przepisów dotyczących godziny policyjnej związanej z COVID.

Według Daily Mail, mężczyzna opuścił Como na północy kraju i przez siedem dni przebył 450 km na południe. Szedł około 65 km dziennie, aż dotarł do Fano, nadmorskiego kurortu na wybrzeżu Adriatyku.

Ale we Włoszech ogólnokrajowa godzina policyjna obowiązuje od 22:00 do 5:00, ponieważ kraj boryka się z rosnącymi wskaźnikami zakażeń COVID.

Policja – przeprowadzając standardowe poszukiwanie osób łamiących zasady – natknęła się na męża spacerującego około drugiej w nocy

Po wprowadzeniu jego danych do bazy danych policjanci dowiedzieli się, że jego żona zgłosiła zaginięcie. Mimo, to został ukarany karą grzywny – według włoskiej gazety il Resto del Carlino został umieszczony w hotelu.

Mimo przebycia pieszo tak dużej odległości mężczyzna nie został ranny. “Jest ze mną wszystko porządku. Jestem trochę zmęczony ”- powiedział włoskiej gazecie.

Powiedział, że podczas podróży nieznajomi oferowali mu jedzenie i napoje.

Źródło: torontosun.com | Zdjęcie: Getty Images

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x