Największą na świecie kula z naklejek

Firma produkująca naklejki z Vermont pobiła rekord Guinnessa, zamieniając uszkodzone i źle wydrukowane naklejki w największą na świecie piłkę z naklejk.

Sticky Brand Creative Group, firma z Vermont, która produkuje naklejki i niestandardowe naklejki dla firm, w tym Osprey i Cabot Cheese, powiedziała, że ​​pracownicy wpadli na pomysł próby bicia rekordu świata jako sposobu zużycia bezużytecznych naklejek w celu przyjaznym dla środowiska.

„Chociaż staramy się być jak najbardziej ekologiczni w naszym procesie produkcyjnym, nieuchronnie pojawia się niewielka liczba błędów drukarskich i wadliwych naklejek, których nie można sprzedać” – powiedział dyrektor generalny Michael Rist.

Pracownicy pracowali łącznie 91,22 godziny, aby złożyć naklejki w kulę o wadze 139.8 kilogramów, pobijając rekord 105 kilogramów, który został ustanowiony przez piłkę z naklejek w Kolorado w 2016 roku. Rekordowa kula mierzyła  260 centymetrów obwodu.

Rist powiedział, że firma prosi teraz klientów o umieszczenie na piłce niepotrzebnych naklejek, aby mogła ona rosnąć.

„Niebo jest limitem pod względem liczby naklejek, które dodamy” – powiedział Rist. „Kiedy dojdziemy do punktu, w którym nie będziemy w stanie wynieść go za drzwi, mamy nadzieję przenieść go na zewnątrz, gdzie będzie mógł dalej rosnąć”.

 

 

Źródło: upi.com | Zdjęcie: Sticky Brand

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x