Nowy monolit znaleziony na górze w Atascadero w Kalifornii

Trzeci dziwny monolit, prawdopodobnie wykonany ze stali nierdzewnej, który pojawił się znikąd, został zauważony w środę (02.11) w Kalifornii .

„Obecnie na szczycie Pine Mountain w Atascadero znajduje się monolit!” napisał na Twitterze Connor Allen w środę po południu.

Atascadero News podało, że ma 3,5 metra i można go przewrócić.

Drugi monolit tajemniczo „zniknął” – z rumuńskiego wzgórza – po doniesieniach w mediach społecznościowych.

Lokalne media podały, że dziwna konstrukcja została usunięta w niedzielę wieczorem (29.11), ale nie jest jasne, kto ją zrobił. Według Jurnalfma, miejscowi donoszą, że widzieli w tym czasie „dziwne światła” w okolicy .

Metalowa konstrukcja, która miała od 2.98 do 3.9 metrów wysokości i znajdowała się w pobliżu starożytnej fortecy Petrodava.

Monolit rumuński stał się viralowy wkrótce po odkryciu w pierwszego monolit w odległej pustyni Utah .

Pierwsza dziwna konstrukcja, pierwotnie zauważona w Utah, została również usunięta przez nieznaną stronę, potwierdziło stanowe Biuro Zarządzania Ziemią.

Podczas sobotniej wizyty w terenie zespół biura powiedział, że wieczorem 27 listopada nieznana osoba lub grupa usunęła nielegalnie zainstalowaną konstrukcję zwaną „monolitem”.

Wysokość monolitu szacowana była na 3 do 3.6 metrów i uważa się, że był zrobiony z metalu. Został odkryty podczas liczenia owiec z helikoptera. Struktura ta została porównana do podobnie wyglądającego monolitu z filmu Stanleya Kubricka z 1968 roku „2001: Odyseja kosmiczna”.

Policja nie rozpocznie większego śledztwa w sprawie zniknięcia tajemniczego monolitu w kolorze srebrnym. Jego twórca również pozostaje tajemnicą.

Przyciągnęło to tłumy po tym, jak monolit został zauważony 18 listopada przez załogę helikoptera, pomagającą biologom dzikiej przyrody policzyć owce kanadyjskie.

Urzędnicy z Utah nie powiedzieli konkretnie, gdzie znajduje się monolit, ale ludzie wkrótce znaleźli go na zdjęciach satelitarnych z 2016 roku i określili jego współrzędne GPS.

Źródło: foxnews.com | Zdjęcie: foxnew

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x