Najlepsza toaleta publiczna w Ameryce

Organizatorzy corocznego konkursu America’s Best Restroom wyłonili zwycięzcę w 2020 roku.

Cintas Corporation ogłosiła publiczną toaletę w Bancroft Park w Colorado Springs w stanie Kolorado jako najlepszą łazienkę w Ameryce podczas 19 corocznego konkursu.

Nowoczesna toaleta czyści się samoczynnie po 30 użyciach i jest wyposażona w bezdotykowy automatyczny papier toaletowy, dozowniki mydła i wody oraz suszarki do rąk. Aplikacja ostrzega władze parku, gdy zapasy się kończą.

„Jesteśmy bardzo dumni, że zdobyliśmy tę nagrodę, otworzyliśmy te nowe toalety zaledwie kilka miesięcy temu” – powiedziała Karen Palus, dyrektor parków, usług rekreacyjnych i kulturalnych w Colorado Springs. „Otrzymane przez nas tytułu najlepszej łazienki jest świadectwem wartości, jaką ludzie przywiązują do higienicznych i zapadających w pamięć toalet publicznych”.

Łazienka stała się wirusowa tego lata po tym, jak TikToker Yeti Tears umieścił ją w filmie, który przyciągnął miliony wyświetleń.

@yetitears

$300k TOILET! Don’t let this flop! 😭 #summerproject #hiddengems #fyp #viral

♬ HIGH SPEED BATHROOM – Yeti Tears

Miasto wydało 301 000 dolarów na nowoczesne toalety podczas renowacji parku, poinformowało Fox 21 .

Steve Bodette, koordynator projektów kapitałowych w mieście, powiedział, że funkcje automatycznego czyszczenia miały na celu zaoszczędzenie pieniędzy na dłuższą metę.

Kamlynn Poteet, która wypróbowała toaletę, powiedziała Fox 21, że była „zszokowana” niezwykłymi udogodnieniami. „To było zupełnie inne” – powiedział Poteet. „Czułem się, jakbym był w przyszłości”.

Źródła: foxnews.com | Zdjęcia: Cintas Corporation

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x