Mężczyzna z Florydy aresztowany za przypięcie latarni ulicznej do dachu

Człowiek, który przywiązał latarnie uliczną na dachu swojego samochodu, został aresztowany na autostradzie pod zarzutem kradzieży.

71-letni Douglas Allen Hatley został zatrzymany na Tampie w poniedziałek (16.11) po tym, jak inny kierowca zgłosił, że bordowa Toyota Camry ma na dachu metalowy słup – prawie dwukrotnie dłuższy od samochodu – na dachu, poinformowało Florida Highway Patrol.

Kierowca powiedział władzom, że widział, jak Hatley przywiązuje latarnię do dachu swojego samochodu kilka kilometrów dalej, na autostradzie międzystanowej 4, w pobliżu węzła międzystanowego 75.

Policjanci powiedzieli Hatleyowi, że pracownik utrzymania autostrady zgłosił kradzież słupa, donosi Tampa Bay Times.

71-letni mężczyzna z Lakeland powiedział, że nie zdawał sobie sprawy, że usuwanie zepsutych słupów i latarni ulicznych z pobocza drogi jest nielegalne.

Hatley został aresztowany i oskarżony o kradzież. Został zwolniony po wpłaceniu 2000 dolarów kaucji. Pasażer w samochodzie nie został zatrzymany.

Hatley ma długą listę przestępstw, był aresztowany 48 razy na Florydzie od 1971 r. pod zarzutami kradzieży, włamania i naruszenia warunków zawieszenia.

Źródła: foxnews.com | Zdjęcia: Florida Highway Patrol

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x