Burger King wypuszcza w Japonii swojego pierwszego burgera „bez bułek”

Burger King zawsze szuka sposobów, by wyróżnić się na tle konkurencji, a w Japonii oznaczało to ograniczone czasowo dania specjalne, takie jak Ghost Whopper, Fake Burger, a teraz… Extreme One Pound Beef Burger.

To nowe wydanie jest jak podwójny burger z bułeczkami z wołowiny lub burger z warzywami z podwójnymi bułeczkami z wołowiny. Niezależnie od tego, jak na to spojrzysz, ta limitowana edycja jest epicka, ponieważ mówi się, że jest to pierwszy burger Burger King bez bułek i zawiera cztery grillowane w 100% płomieniami hamburgery wołowe o łącznej wadze 499 gramów (1 funt) .

Według Burger King, Extreme One Pound Beef Burger zawiera dwa plastry sera cheddar, świeżą sałatę, pomidory, pikle, cebulę, keczup i przyprawy.

Jeśli te składniki wyglądają znajomo, to dlatego, że Extreme One Pound Beef Burger jest wzorowany na Maximum Super One Pound Beef Burger, który został wydany w Japonii na początku tego roku.

Aby upamiętnić wydanie ich Extreme Burger, Maximum Super One Pound Beef Burger powróci na ograniczony czas. Ponadto klienci, którzy zamówią burgera Extreme, otrzymają oryginalną naklejkę (na zdjęciu poniżej), aby udowodnić, że mają psychiczną i fizyczną wytrzymałość, aby przebić się przez tak dużą ilość mięsa.

Oba burgery będą dostępne w menu tylko przez 14 dni, od 20 listopada do 3 grudnia, i będą sprzedawane codziennie od godziny 14:00. Extreme Super One Pound Beef Burger będzie wyceniony na 1400 jenów (13,48 USD / ~ 50,87 PLN) samodzielnie lub na 1700 jenów (~ 61,77 PLN) za zestaw ze średnim napojem i frytkami, podczas gdy Maximum Super One Pound Beef Burger będzie sprzedawany za 1600 jenów (~ 58,14 PLN) i 1900 jenów (~69,04 PLN) w zestawie.

Źródła: PR Times | Zdjęcia: PR Times

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x