Kobieta ZEA odwiedza wszystkie siedem kontynentów bijąc rekord Guinnessa

Kobieta ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich pobiła rekord Guinnessa, odwiedzając wszystkie siedem kontynentów w 3 dni, 14 godzin, 46 minut i 48 sekund.

Khawla AlRomaithi zakończyła swoją burzliwą podróż po świecie w Sydney w Australii 13 lutego, na krótko przed wejściem w życie ograniczeń podróży związanych z pandemią COVID-19.

„To była trudna podróż; próba wymagała dużo cierpliwości, zwłaszcza na lotniskach, a także ciągłych lotów samolotem” – powiedziała AlRomaithi.

„Chciałem rzucić palenie przy wielu różnych okazjach, jeśli mam być szczery, po prostu chciałem wrócić do domu. Ale nie mogłem się doczekać końcowego celu. Moja rodzina i przyjaciele zasługują na wiele uznania za motywowanie mnie i zachęcanie do kontynuowania i posuwać się naprzód w mojej podróży – powiedziała.

Powiedziała, że ​​zainspirowała ją różnorodność swojego kraju.

„W Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszka około 200 różnych narodowości. Chciałam odwiedzić ich kraje i poznać ich kulturę i tradycje” – powiedziała.

Guinness ogłosił w środę (18.11), że AlRomaithi jest teraz rekordzistą w najszybszym czasie podróży na wszystkie siedem kontynentów. Ogłoszenie zbiegło się w czasie ze Światowym Dniem Rekordów Guinnessa .

 

Źródła: upi.com | Zdjęcia: Guinness World Records

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x