Burger King pomaga w szukaniu mieszkania w Japoni

Gigant fast foodów nawiązał współpracę z japońską agencją nieruchomości Able w celu nawiązania nowej współpracy o nazwie BK Town, która rozpoczęła się 17 listopada. Według Burger King nowa współpraca powstała po tym, jak otrzymali liczne skargi od klientów, że w pobliżu nie ma Burger Kinga za każdym razem, gdy wypuszczany jest ograniczony czasowo produkt. Klienci proszą o otwarcie restauracji w ich okolicy, sieć fast foodów chciała zrobić coś, aby zaspokoić ich potrzeby.

Burger King twierdzi, że wielokrotnie organizowali wewnętrzne spotkania, aby znaleźć rozwiązanie, i wpadli na pomysł, że zamiast tego możliwe byłoby przeniesienie klientów bliżej Burger Kingów. I tak narodził się portal informacyjny o nieruchomościach BK Town, jako portal nieruchomości, który wymienia nieruchomości w pobliżu Burger Kinga, aby pomóc ludziom „mieszkać w okolicy, w której przez cały czas można delektować się grillowanymi w 100% wołowymi hamburgerami!”

Gdy tylko strona z nieruchomościami została uruchomiona, Burger King Japan przystąpił do odpowiadania wielu klientom na Twitterze, którzy prosili o utworzenie restauracji w ich okolicy.

Po zamknięciu w zeszłym roku 22 restauracji, Burger King ma obecnie około 100 punktów w Japonii, głównie w regionie Kanto, i planuje otworzyć 13 nowych restauracji w listopadzie i grudniu, a kolejne nowe lokalizacje pojawią się w przyszłym roku.

Obecnie na stronie BK Town znajduje się lista mieszkań w pobliżu restauracji Burger King w prefekturach Tokio, Kanagawa, Chiba, Saitama i Osaka, a jako dodatkowy bonus będą prowadzić specjalną kampanię, w której 10 osób wynajmujących pokoje za pośrednictwem ich witryny będą brali udział w loterii, w której każdy może wygrać 100 Whoppers.

Z pokojem w pobliżu Burger King i szansą na wygranie 100 darmowych Whoppersów, jest to oferta, której zagorzali fani nie będą chcieli przegapić. Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 stycznia 2021 r., data ta jest jednocześnie datą zakończenia współpracy BK Town.

Oczywiście ci, którzy wynajmują nieruchomości za pośrednictwem strony, będą mogli pozostać w swoich domach po zakończeniu współpracy, zgodnie z ich indywidualnymi umowami najmu i nadal cieszyć się przebywaniem w bliskim sąsiedztwie sieci.

Źródła: BK Town | Zdjęcia: BK Town

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x