Jadalne paski ułatwiające zasypianie

Chociaż firma Calbee jest znana ze swoich innowacyjnych przekąsek, firma Calbee ogłosiła, że ​​ich pierwszy jadalny środek nasenny, nazwany Nyumin, jest teraz o krok bliżej do trafienia na półki sklepowe w całej Japonii. Nyumin ma postać rozpuszczalnego paska o zapachu pomarańczy, który zawiera krocetyne, związek chemiczny występujący naturalnie w kwiatach krokusa i gardenii. W badaniach klinicznych wykazano, że spożywanie krocetyny poprawia jakość snu i zmniejsza zmęczenie.

Nowy produkt powstał jako część długoterminowej wizji Calbee pod tytułem „Next Calbee”, która ma na celu zbadanie rozwoju szeregu innowacyjnych produktów spożywczych pochodzących z naturalnych związków do 2030 r. Był opracowywany przez okres 2,5 roku w Calbee Future Labo. Zespół badawczy, przeprowadził liczne ankiety wśród osób do 70 roku życia, aby wskazać luki na rynku nowych produktów dietetycznych. To właśnie dzięki temu systemowi celowych konsultacji personel dowiedział się o potrzebie znalezienia większej liczby rozwiązań, które pozwolą wyeliminować dysproporcje snu w populacji ogólnej.

Dążąc do świadomego wyeliminowania wszelkich przeszkód w konsumpcji wśród konsumentów w każdym wieku, zespół specjalnie zaprojektował Nyumin w postaci rozpuszczalnego paska, który można spożyć bezpośrednio przed snem. Nie potrzeba wody ani żucia, aby pasek zadziałał.

Calbee rozpoczął przyjmowanie zamówień przedpremierowych na Nyumin od 12 listopada na japońskiej stronie Makuake, a pierwsze pudełka planuje wysłać pod koniec grudnia. Jedno standardowe pudełko Nyumin zawiera siedem pasków i jest sprzedawane za 1 080 jenów (~ 39,22 PLN), ale witryna reklamuje obecnie różne oferty specjalne, w tym dwa pudełka po nieco obniżonej cenie 1944 jenów (~ 70,60 PLN).

Źródło: PR Times | Zdjęcie: PR Times

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x