Kobieta udaje agenta FBI żeby zdobyć darmowe jedzenie

Kobiecie z Georgii postawiono zarzuty po tym – jak twierdzi policja – udawała agenta federalnego i zażądała darmowego jedzenia od pracowników lokalnego Chick-fil-A [jedna z największych amerykańskich sieci restauracji fast food i największa, której specjalnością są kanapki z kurczakiem.]

47-letnia Kimberly Ragsdale została aresztowana i oskarżona o podszywanie się pod funkcjonariusza publicznego po tym, jak pracownicy zadzwonili pod numer 911 po jej ostatniej próbie zdobycia bezpłatnego posiłku, według raportu z aresztowania opublikowanego przez Departament Policji Rockmart.

Według danych The Smoking Gun 5 listopada została umieszczona w więzieniu w hrabstwie Polk i zwolniona za kaucją w wysokości 3000 USD po dwudniowym pobycie za kratkami .

Władze stwierdziły, że Ragsdale kontynuowała podstęp, nawet gdy została aresztowana w czwartek (05.11), w pewnym momencie zaczęła udawać, że rozmawia przez radio rzekomo ukryte pod jej koszulą i wzywa FBI do wysłania jej kogoś na pomoc, według The Polk County Standard Journal.

„Jesteśmy wdzięczni ze spostrzegawczy i profesjonalny personel CFA, który wiedział, co zrobić i dzięki temu zebraliśmy informacje potrzebne nam do wniesienia sprawy i złapania jej na gorącym uczynku” – powiedział szef policji Randy Turner w oświadczeniu uzyskanym przez McClatchy News.

„Chcielibyśmy poinformować naszych obywateli, aby zadzwonili pod numer 911, jeśli ktoś twierdzi, że jest oficerem, jeśli nie ma go w oznaczonym samochodzie, w odpowiednim mundurze lub jeśli nie ma odpowiedniego poświadczenia uprawnień”.

Turner powiedział, że Ragsdale przez cały tydzień próbowała zdobyć darmowe posiłki w restauracjach i groziła, że aresztuje pracowników, którzy odmówili.

Szef policji dodał, że funkcjonariusze „doceniają” bezpłatne posiłki lub po obniżonych cenach, ale nie będą „grozić i żądać”.

Źródło: torontosun.com | Zdjęcie: THE SMOKING GUN / The Smoking Gun

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x