Kierowca ze skuterem śnieżnym na dachu zatrzymany

Patrol stanowy Wisconsin udzielił pewnej rady dla gościa, który próbował przetransportować skuter śnieżny, przypinając go do dachu swojego samochodu: rada brzmiała – zły pomysł.

Żołnierz zatrzymał kierowcę na autostradzie 63 w północno-zachodnim Wisconsin w niedzielne popołudnie (01.11) po tym, jak zobaczył skuter śnieżny przymocowany w poprzek na toyocie corolli.

Departament Transportu stanu Wisconsin opublikował na Twitterze zdjęcie samochodu z skuterem śnieżnym na dachu z podpisem: „Ludzie, nie próbujcie tego w domu”.

23-letni kierowca otrzymał ostrzeżenie o niebezpiecznej technice transportu i został upominany za to, że nie zapiął pasów – powiedziała rzeczniczka DOT (Departament Transportu) Christena O’Brien.

Kierowca Matthew Schmit z Clayton powiedział żołnierzowi, że właśnie kupił skuter śnieżny i jechał z nim do domu przyjaciela, poinformował Star Tribune. „Wiem, że wygląda to dziwnie, ale przypięliśmy go i potrząsnęliśmy” – powiedział. „Takie rzeczy przymocowane na dachu w tym regionie są częstym widokiem, ale bardziej na bocznych drogach”.

Schmit powiedział żołnierzowi, że jego pojazd miał tablice rejestracyjne Minnesota, ponieważ kupił samochód w Twin Cities zeszłej wiosny i go jeszcze nie przerejestrował .

Źródło: foxnews.com | Zdjęcia: Departament Transportu Wisconsin

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x