Kalifornijska policja poszukuje mężczyzny bez koszulki i kobiety w bikini

Policja w Kalifornii poszukuje plażowicza z Santa Barbara oskarżonego o pobicie zwolennika Trumpa w sobotę (31.10), którego widziano obok kobiety w bikini z tabliczką z napisem „Dump [ śmietnik /  kupa] Trump”.

Mężczyzna bez koszuli rzekomo nękał „licznych obywateli na plaży i przejeżdżających kierowców”, zanim zaatakował ofiarę i zabrał jej czerwony kapelusz i amerykańską flagę, poinformowała policja.

Stało się to podczas parady samochodowej popierającej Trumpa, ale nie było jasne, czy ofiara była jej częścią, podała KCBS-TV z Los Angeles .

Film z kłótni pokazuje podejrzanego wykonującego niegrzeczne gesty względem przejeżdżających samochodów. W pewnym momencie bierze od ofiary flagę i kapelusz, rzuca flagę na ziemię i nakłada kapelusz na głowę. Wideo pokazuje jak ofiara jest pchnięta na ulicę i upada przez stojącym samochodem.

Podejrzanego kilkakrotnie rzuca amerykańską flagę na ziemię. Kiedy na miejscu zbrodni pojawia się funkcjonariusz, na filmie widać podejrzanego uciekającego plażą.

Policja podała, że ​​31 października funkcjonariusze przybyli w ciągu kilku minut do podejrzanego, który rzekomo zranił ofiarę na bulwarze nad wodą w pobliżu boisk do siatkówki plażowej. Jednak podejrzany – choć boso – uciekł.

Władze opisały go jako białego mężczyznę po trzydziestce, około 180 centymetrów wzrostu, krótkie brązowe włosy, jasne oczy i tatuaże na obu ramionach. Widziano go z białą kobietą, która prawdopodobnie miała od 25 do 30 lat i miała blond włosy.

Incydent miał miejsce zaledwie kilka dni przed wyborami.

 

Źródło: foxnews.com | Zdjęcia: Departament Policji Santa Barbara

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x