Kobieta została aresztowana za rzekomą próbę odcięcia jąder

Kobieta została aresztowana za rzekomą próbę odcięcia jąder swojemu byłemu chłopakowi w pozornym wybuchu „wściekłej zazdrości”.

Mężczyzna został dźgnięty kilka razy podczas incydentu, otrzymując ciosy w głowę i policzek – a także w pachwinę – które wymagały kilku szwów. Według raportów, został przewieziony do szpitala na Majorce w Hiszpanii w celu pilnego leczenia.

Policja twierdzi, że został zaatakowany przez kobietę, która twierdziła, że jest z nim w „nieformalnym” związku. Jest oskarżona o zaproszenie go na parking w mieście Alcudia, gdzie zaczęli uprawiać seks. Policja twierdzi, że mężczyzna poczuł ostry ból w okolicach intymnych i odkrył, że kobieta próbowała odciąć mu jądra nożem.

Kiedy próbował się bronić, został rzekomo jeszcze dwukrotnie dźgnięty nożem. Jeden cios przebił mu policzek, a drugi trafił go w głowy, rana wymagała więcej niż dziesięciu szwów.

Potem udało mu się uciec i pobiegł do sklepu, aby poprosić o pomoc. Wezwano policję i aresztowano podejrzaną kobietę, zidentyfikowaną jedynie jako „Kolumbijka” w hiszpańskich mediach. Policja odzyskała dwa noże, z których jeden, jak sądzą, został użyty podczas ataku i znaleziono plamy krwi na miejscu zbrodni.

Mężczyzna został zabrany do szpitala, ponieważ istniało zagrożenie, że rany na jego jądrach mogą być groźne dla życia. Kobieta została zwolniona za kaucją.

Policja twierdzi, że napad sprowokowała „zazdrość”, a kobieta zastawiła pułapkę, aby zwabić ofiarę na parking z wyraźnym zamiarem zranienia go.

Wcześniej widziała go w wielu barach, w których był „przyjazny” dla innych kobiet, twierdzi policja.

Mężczyzna wraca do zdrowia po urazach w szpitalu.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Getty Images

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x