„Friendsgiving Island” można wypożyczyć na cały tydzień w Święto Dziękczynienia

Witryna internetowa oferująca noclegi oferuje biesiadnikom Święta Dziękczynienia możliwość spędzenia tygodnia na wakacjach na „Friendsgiving Island”, prywatnej wyspie u wybrzeży Florydy.

Hotels.com poinformowało, że “Friendsgiving Island” normalnie kosztowałaby 1400 $ (~5388 PLN) za noc, ale jest oferowana za 50 $ (~ 192 PLN) za noc za osobę dla sześcioosobowej grupy od 14 do 21 listopada.

Na wyspie znajduje się dom z trzema sypialniami i łódź, które będą dostępne do użytku podczas siedmiodniowego pobytu na wyspie.

Oferta, która jest dostępna na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy od godziny 10:00 27 października, obejmuje również prywatnego szefa kuchni, który przygotuje pełną kolację z okazji Święta Dziękczynienia.

„Zainspirowało nas to, jak ludzie dostosowywali swoje plany podróży podczas pandemii, podróżując bliżej domu i zatrzymując się w naszych wakacyjnych nieruchomościach do wynajęcia” – powiedział Josh Belkin, wiceprezes globalnej marki Hotels.com. „Spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi podczas wakacji może w tym roku wyglądać nieco inaczej, dlatego Hotels.com pozwala zarezerwować całą prywatną wyspę, aby zachować te coroczne tradycje, takie jak Friendsgiving”.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: Hotels.com

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x