Modelka z Instagrama z „największymi policzkami na świecie” twierdzi że wciąż są za małe

30-latka z „największymi policzkami na świecie”, która miała tak wiele zabiegów, że „straciła rachubę” twierdzi, że nadal są za małe.

Modelka z Instagrama Anastasia Pokreshchuk wydała 2000 $ na wypełniacze policzków od czasu, gdy miała swój pierwszy zabieg cztery lata temu i powiedziała, że nie planuje przestać. Anastasia z Kijowa na Ukrainie sama przeprowadza zabiegi, mówiąc, że „zakochała się” w sposobie, w jaki na nią wpływają. „Możesz pomyśleć, że są za duże, ale myślę, że są trochę małe, muszę je wkrótce odświeżyć”.

Ale to nie tylko jej policzki są “leczone” wypełniaczem, ponieważ Anastasia zrobiła też usta i kąciki ust.

Ma również botoks na czole, a jej szczęka i podbródek zostały zmienione. W rzeczywistości Anastasia miała tak wiele zabiegów na twarz, że powiedziała, że przestała liczyć.

Z dumą dzieli się zdjęciami swojego ekstremalnie “wyrzeźbionego” wyglądu na swojej stronie na Instagramie z ponad 220 000 obserwujących, mówiąc, że „rozumie, że wygląda to dziwnie”.

Dodała: „Uwielbiam je, chcę, żeby tak wyglądały i jestem bardzo szczęśliwa. Sama regularnie wstrzykuję w inne części twarzy. Jednak otrzymuje również okrutne wiadomości od internetowych trolli. Ludzie mówili mi, że jestem brzydką suką i powinnam się zabić, ale kiedy to widzę, po prostu się śmieję i ignoruję”.

W lipcu Anastasia pojawiła się w This Morning, gdzie powiedziała Holly Willoughby i Phillipowi Schofieldowi, że pomimo ostrzeżeń lekarzy nie przestanie robić sobie zastrzyków.

Kiedy Philip zapytał Anastasię, dlaczego zdecydowała się zmienić twarz, odpowiedziała: „Uwielbiam ten wygląd”.

“Byłem jak szara mysz. Mój nos był za duży. A teraz mam duże policzki i duże usta, wygląda OK.”

Odrzucając wszelkie zagrożenia wynikające z samodzielnego wstrzykiwania, powiedziała: „To może być niebezpieczne, ale robię to z lekarzami i teraz uczę się kosmetologii w szkole internetowej”.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Barcroft Media via Getty Images

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x