Dyplom ukończenia szkoły średniej przed setnymi urodzinami

Mężczyzna z Pensylwanii otrzymał dyplom ukończenia szkoły średniej w swoim ośrodku w którym mieszka na kilka tygodni przed swoimi setnymi urodzinami. Albert Montella otrzymał dyplom od dyrektorki okręgu szkolnego Rose Tree Media, Eleanor DiMarino-Linnen w Sunrise of Granite Run Senior Living in Media.

„To ekscytujące, ponieważ nigdy się tego nie spodziewałem, naprawdę nigdy tego nie robiłem. To było za dalekie marzenie, żeby to się kiedykolwiek wydarzyło” – powiedział Montella WPVI-TV.

Montella powiedział, że przedwcześnie opuścił liceum w 1938 roku, aby pomóc w utrzymaniu rodziny, i ostatecznie zaciągnął się do marynarki wojennej podczas II wojnie światowej.

„Służył naszemu krajowi, wspierał i pomagał swojej społeczności i to wszystko, nie prosząc o nic w zamian. Tak więc w wieku 100 lat możemy w końcu uhonorować go w niewielkim stopniu” – powiedział DiMarino-Linnen. W ceremonii wzięli udział rodzina, przyjaciele i sympatycy – w tym załoga z Brookhaven Fire Company, której wnuk Montelli, Rob, służy jako szef. Inny wnuk, Dave, jest inżynierem, a prawnuk RW jest porucznikiem.

„Mój dziadek wiele poświęcił. Opuszczając szkołę, aby pomóc wychować naszą rodzinę, ma już prawie 100 lat, więc jesteśmy bardzo podekscytowani” – powiedziała wnuczka Michelle Archie.

Congratulations goes out to Albert Montella, grandfather of Chief Rob Montella and Engineer Dave Montella, and great…

Publiée par Brookhaven Fire Co. Station 52 Delco, Pa sur Mercredi 7 octobre 2020

Źródło: upi.com | Zdjęcia: 6abc

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x