„Życia pod kamieniem” podczas tygodnia wyborczego

Witryna umożliwiająca rezerwację noclegów oferując zmęczonym wyborcom ucieczkę od „stresu wyborczego” z możliwością „życia pod kamieniem” przez tydzień wyborczy.

Hotels.com podało, że pobyt od 2 do 7 listopada w sztucznej jaskini 15 metrów pod ziemią w Nowym Meksyku będzie można zarezerwować na stronie internetowej na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy od 9 rano w piątek.

Witryna podaje, że okazja jest idealna dla „tych, którzy doświadczają zespołu stresu wyborczego (to jest prawdziwa rzecz!)”. Pięciodniowy pobyt kosztuje 5 dolarów (~18,96 PLN) za noc.

„Po oddaniu karty do głosowania możesz sprawdzić negatywne wiadomości i zgłosić się do sztucznej jaskini zbudowanej 15 metrów pod ziemią” – podaje strona internetowa. Hotels.com zapowiedział również, że od piątku rano będzie oferować 20-procentowy rabat na wybrane nieruchomości z nazwą „rock”, korzystając z kodu kuponu „UnderARock”.

„Polityczne zmęczenie jest realne niezależnie od roku czy wyborów” – powiedział Josh Belkin, wiceprezes Hotels.com.

„Przekształcamy odwieczny idiom [życie pod kamieniem] w doświadczenie, które można zarezerwować, aby ludzie mogli się zrelaksować, doładować i zregenerować … bo kto wie, co jeszcze czeka nas w 2020 roku”.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: Hotels.com

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x