Czy można kupić pół choinki?

Halloween jeszcze nie nadeszło, ale już myślimy o Bożym Narodzeniu. Nie możemy się doczekać, kiedy udekorujemy mieszkanie i umieścimy gwiazdę na szczycie choinki. Ale jest jedna rzecz, na którą nie czekamy szczególnie – dekorowanie tyłu choinki. Ciągnięcie światełek dookoła i zawieszanie bombek w miejscach, w których nikt ich nawet nie widzi.

Na szczęście jest sposób, dzięki któremu możemy w tym roku z tego zrezygnować. Można kupić pół choinki. Drzewa o mniejszych rozmiarach nie tylko oszczędzą Twój wysiłek, ale także pieniądze i miejsce.

Świąteczne pół choinki byłyby idealne do domów, które są małe a dodatkowo świetnie wyglądają przylegające do ściany.

Ekskluzywne sklepy, takie jak Hammacher Schlemmer i Balsam Hill, są zaopatrzone w połówki drzew – ale możesz je również kupić na eBay i Christmas Tree World gdzie te choinki sprzedawane są za mniej niż 50 funtów (~245 PLN).

W opisie produktu czytamy: „To może wyglądać jak zwykła choinka bożonarodzeniowa, ale została sprytnie zaprojektowana tak, aby jedna strona była całkowicie płaska, więc bez względu na to, jak ograniczona może być Twoja przestrzeń, Ty i Twoja rodzina nadal możecie cieszyć się magią posiadania drzewa w twoim domu. Imponującej wysokości 1.8 metra i bujny wygląd, możesz postawić ją przylegającą do ściany, aby zaoszczędzić cenne miejsce na podłodze… oznacza to również, że nie musisz się martwić, że którekolwiek z ulubionych dekoracji nie będzie widoczna bo będzie z tyłu! ”

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Hammacher Schlemmer

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x