Mężczyzna pozywa Starbucks twierdzi że gorąca herbata zniekształciła jego genitalia

Starbucks został dotknięty pozwem złożonym przez mężczyznę z Kalifornii, który twierdzi, że jego genitalia, brzuch i ręce zostały poważnie poparzone przez gorącą herbatę po tym, jak wieczko spadło z kubka.

Tommy Piluyev miał 22 lata, kiedy 5 października 2018 roku podjechał do kawiarni Starbucks w Roseville w Kalifornii i zamówił dwie herbaty Honey Citrus Mint, donosi The Sacramento Bee.

„Gdy pracownik wychylił się okna do SUV-a, aby podać panu Piluyevowi drugi kubek, wieczko spadło z krawędzią kubka” – twierdził pozew, według doniesień mediów. „Gorąca herbata rozlała się na lewą rękę pana Piluyeva podczas przenoszenia, kubek wypadł z rąk, a gorąca herbata wylała się na ręce, brzuch i okolice miednicy pana Piluyeva”.

Pozew twierdził, że mężczyzna oblany gorącą herbatą nie był w stanie otworzyć drzwi, aby uciec, ponieważ pojazd znajdował się blisko okna z którego wydawano herbatę.

Zgodnie z zarzutami wjechał na sąsiedni parking, pośpiesznie wysiadł z pojazdu i zdjął dresowe spodnie.

Pozew twierdził, że Piluyev doznał „oparzeń drugiego stopnia z pęcherzami w okolicach lewej części brzucha, ud, penisa, moszny, otrzewnej i pośladków”

Źródło: torontosun.com | Zdjęcia: Toronto Sun

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x